Facebook Twitter E-mail
8. května 2015

NBC dává stopku State of Affairs!

Ne že bychom chovali naděje v jiný výsledek, ale už to máme černé na bílém. Jedna z očekávaných novinek letoší sezóny nedokázala naplnit očekávání a nyní se musí po první sérii pakovat. Stanice NBC oznámila, že State of Affairs se druhé série nedočká.

Měl to být zářivý návrat Katherine Heigl zpátky na televizní scénu. Seriál získával již od května spoustu pozornosti v médiích a listopadová premiéra si s ratingem 2.2 a 8,6 miliony diváků nevedla vůbec zle. Jak se ale ukázalo, diváci spokojeni příliš nebyli. Hned o týden později se seriál propadl na rating 1.5 a postupem času se ustálil na čísle 1.0, které je pro tak očekávaný projekt a tak drahou herečku rozhodně nedostačující.

Sám ředitel NBC netuší, kde se stala chyba. V jednom z rozhovorů uvedl, že „jde o seriál, který je kvalitní. Nedokážu pochopit, proč ho nesleduje více lidí.“

State of Affairs ukončil první sérii v únoru, ani poslední díl si ve sledovanosti nepolepšil.

Na NBC se letošním dramatickým novinkám příliš nedaří. Constantine a State of Affairs už jsou oficiálně zrušeny, na oznámení stále čekají A.D.: The Bible Continues, American Odyssey, The Mysteries of Laura a The Slap.


Sledovali jste State of Affairs? Mrzí vás zrušení, nebo jste ho očekávali? Zasloužil by si seriál novou řadu?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

gyfu
před 128 týdny
Dle mého názoru končí zaslouženě. K.Heigel role top analytičky CIA nesedí,...
Adélkaa
před 128 týdny
No seriál nijak extra, ale měla jsem ho ráda... škoda.
Evie
před 128 týdny
čekala jsem to ale docela mě to mrzí, seriál mě zaujal

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY