Facebook Twitter E-mail
8. května 2015

About a Boy třetí řadu nedostane

Před pár minutami jsme psali, že se osud komedie About a Boy dosud neví. Rychlost tiskových zpráv je ovšem větší než rychlopsaní bleskovek :-) Stanice NBC oznámila, že půlhodinovka třetí řadu nedostane.

Podobně jako u Marry Me, ani zde se s prodloužením nepočítalo. V loňské sezóně, kdy byla komedie nasazena na midseason, se z ní stalo jedno z velkých překvapení. Nasazení po realitce The Voice velmi prospělo a seriál s vysokými ratingy bez problémů proplul do nové sezóny.

Letos to byl ale obrat o 180 stupňů. Sledovanost prudce spadla (z 1.8 loni na 0.8 letos), dokonce mnohem více byl pokesl vidět u celkové sledovanosti (7,4 milionu vs. 2,8 milionu). Seriál byl v únoru stažen z vysílání bez jakékoliv zprávy o tom, kdy (a zda vůbec) budou zbylé epizody dovysílány.

Seznam nerozhodnutých seriálů se pomalu začíná krátit. U NBC se jedná o komedie One Big Happy a Undateable a dramata A.D.: The Bible Continues, American Odyssey, The Mysteries of Laura a The Slap.


Mrzí vás zrušení About a Boy? Jak si seriál dokázal udržet kvalitu ve druhé řadě? Doufáte, že budou zbylé natočené díly odvysílané?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY