Facebook Twitter E-mail
9. května 2015

CBS začíná jatka s Battle Creek

CBS je jedinou stanicí, která nás dosud napíná o tom, které seriály projdou do další sezóny, a které budou letos ukončeny.

Jako první obětní beránek přichází midseason novinka Battle Creek. Zrušení po první sérii se dalo očekávat, jelikož seriál ve svém časovém slotu nedokázal už od své premiéry najít dostatečně velké publikum.

O jeho osudu bylo v podstatě rozhodnuto již během březnové premiéry, když seriál začal s ratingem 1.0. Ten v následujících týdnech klesnul až na 0.7, kde se drží poslední čtyři epizody. Pro stanici, která vysílá TBBT, jsou tohle opravdu kritická čísla.

Battle Creek je prozatím jediným potvrzeným zrušeným seriálem. V nejistotě nadále zůstává celá řada novinek i stálic stanice, v podstatě na všechna další oznámení se čeká s větším napětím, protože ostatní seriály nejsou zdaleka tak jednoznačné. Týká se to především novinek CSI: Cyber, Stalker a The Odd Couple, ale také stálic Blue Bloods, Criminal Minds, CSI, Elementary, Hawaii Five-0, NCIS, Person of Interest a The Good Wife.


Mrzí vás zrušení Battle Creek? Na které další oznámení od CBS netrpělivě čekáte? Kdo myslíte, že letos skončí?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 132 týdny
Já tipuju, že obnoví všechny veterány kromě CSI, když už to neoznamují...
Lill
před 132 týdny
Tak to silno dúfam, že tvoj odhad bude správny! :))
inekafe
před 132 týdny
Jop, tiež dúfam. Aj keď tie klesajúce čísla pri PoI a HF0 sú dosť...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY