Facebook Twitter E-mail
9. května 2015

Undateable dostává třetí sérii!

Série neúspěchů je konečně prolomena! Stanice NBC oznámila, že sitcom Undateable bude pokračovat v příští sezóně, byl prodloužen pro třetí sérii.

To ale není konec dobrých zpráv! Už jste viděli poslední epizodu, která byla první v historii seriálu, která se natáčela naživo? A byli jste z ní více než nadšeni? Pak rozhodně nejste sami! Stejné pocity má také NBC.

Podle zdrojů aktuálně probíhají setkání mezi zástupci stanice a producenty seriálu. Bylo potvrzeno, že se zástupci stanice a producenti seriálu dohodli na změně formátu. Předmětem jejich rozhovorů je návrh, že by celá třetí řada byla složená pouze z živých epizod!

Tento tah se zdá být logický. Epizoda z minulého týdne nalákala do seriálu spoustu slavných jmen a vydařila se více než dobře. Získala nadšené ohlasy jak ze strany médií, tak i od fanoušků. Nyní se diskutuje o tom, že by epizod natáčených živě mohlo být v nové sérii plný počet, tedy 22, ale přesné číslo zatím potvrzeno nebylo.


Jak se vám líbila živě natáčená epizoda? Dokážete si představit celou sérii v tomto formátu? Dokáží takový nápor herci vůbec zvládnout?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 132 týdny
No, aby to ešte nebolo pre každé pobrežie USA zvlášť vysielanie, ako...
Pajky
před 132 týdny
Z obnovení i počtu epizod jsem nadšen, ale z live formát už tolik...
Sleslikslicka
před 132 týdny
Nehledě na jistá úskalí zvaní těch hostů ... někteří super, většina jen aby tam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY