Facebook Twitter E-mail
9. května 2015

Dvojité obnovování na NBC!

Noční krvavou lázeň zakončila stanice NBC pozitivně. Kromě prodloužení Undateable oznámila, že se v příští sezóně vrátí další dva seriály.

Fanoušci The Mysteries of Laura si můžou oddychnout. Středeční komediální drama si zajistilo druhou sérii. Jde zatím o jedinou letošní novinku od NBC, která postupuje dál. S největší pravděpodobností se k ní již nic nepřidá, maximálně A.D. Druhá řada tedy má s největší pravděpodobností co dočinění právě s tím, že si NBC netroufla zrušit úplně všechny své letošní nováčky.

Seriál začal v září slušně s ratingem 2.0 a více než 10 miliony diváků. Toto číslo si však zdaleka nedokázal udržet, druhá polovina série zpravidla nepřesahuje rating 1.0. Seriál si ale stále drží celkem příjemnou sledovanost přes 6 milionů diváků. Jelikož je rating tak nízký, znamená to, že Laura láká k obrazovkám publikum mimo cílovku, tedy pravděpodobně kategorii 50+.

Druhým obnoveným seriálem je lékařské drama The Night Shift, který dostává třetí sérii. Seriál loni v létě překvalip slušnými ratingy a s velkou slávou se dočkal obnovení. Letos byl zařazen do hlavní sezóny, kde sledovanost mírně klesla, seriál se však stále držel stabilně.

U Night Shift je navíc ta výhoda, že je to relativně levné drama na výrobu. Natáčí se v Albuquerque v Novém Mexiku, kde mají jiné daňové zákony.

Na NBC ještě zbývají oznámit A.D.: The Bible Continues, American Odyssey a The Slap.


Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carulee
před 131 týdny
Též se přidám, opravdu klobouk dolů za tak rychlé přidávání článků ohledně...
ragelly
před 131 týdny
Děkuji! :) Asi je to divné, ale já mám toto období nejraději :D Je to pro mě...
stonefire
před 131 týdny
Hej, přidávám se s chválou, pro zpravodajství touhle dobou jste...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY