Facebook Twitter E-mail
9. května 2015

Podzim na CBS: Další Criminal Minds i Rush Hour

Stanice CBS jako jediná neodhalila osudy většiny svých stávajících seriálů, nicméně nás alespoň informovala o tom, na jaké novinky se můžeme od podzimu těšit.

Objednány byly dvě komedie a čtyři dramata. Jako vždy se můžeme těšit na spin-offy, adaptace filmů a samozřejmě slavná jména.

Angel from Hell

Když se Allison připlete do života Amy a prohlásí, že je její strážný anděl, vytvoří se mezi nimi velice nepravděpodobné přátelství. A vlastně nikdo neví, zda je Amy skutečně anděl, nebo jen blázen.

Hrají: Jane Lynch, Maggie Lawson, Kyle Bornheimer, Kevin Pollak

Life in Pieces

Komedie o rodině, která je vyprávěná skrze čtyři oddělené příběhy jednotlivých členů.

Hrají: Dianne Wiest, James Brolin, Zoe Lister Jones, Colin Hanks, Angelique Cabral, Thomas Sadoski, Betsy Brandt, Dan Bakkedahl, Niall Cunningham, Holly J. Barrett, Giselle Eisenberg

Code Black

Lékařské drama, které je zasazeno do jedné z nejznámějších nemocnicí v zemi. Zde se tým nadaných profesionálů pokouší čelit nefungujícímu byrokratickému systému a chránit své ideály a především pacienty, kteří je potřebují nejvíc.

Hrají: Marcia Gay Harden, Bonnie Somerville, Raza Jaffrey, Luis Guzmán, Melanie Kannokada, Harry M. Ford, Ben Hollingsworth, William Allen Young

Criminal Minds: Beyond Borders

Spin-off Criminal Minds. Příběh se točí okolo divize FBI, která pomáhá těm americkým občanům, kteří se někde v zahraničí ocitnou v nebezpečí.

Hrají: Gary Sinise, Daniel Henney, Tyler James

Limitless

Hlavním hrdinou je Brian Finch, který objeví moc záhadné drogy NZT. Rozhodne se, že drogu bude užívat a získané schopnosti využívat k řešení případů pro FBI.

Hrají: Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio

Rush Hour

Typický stoický hongkongský policista je přidělen k případu v Los Angeles. Jako parťák mu je přidělen nafoukaný afroamerický policista, který nemá ani nejmenší zájem na tom, aby s ním spolupracoval. Založeno na filmové trilogii stejného jména.

Hrají: Justin Hires, Jon Foo, Aimee Garcia, Wendie Malick


Tak co, vyberete si z nabídky stanice CBS? Nebo spíše čekáte, jak dopadnou rozsudky nad stávajícími seriály?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Joey Sid
před 227 týdny
Ano, ale na kdy?
ragelly
před 226 týdny
Program na podzim oznámí CBS příští týden. Pokud tam Supergirl bude, tak...
Morrigan
před 226 týdny
Testnu Angel from Hell a spin off Criminal Minds - už jen kvůli Garymu Sinisovi.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY