Facebook Twitter E-mail
11. května 2015

Žádné překvapení. Weird Loners zrušen.

Zase jsme o krok blíže ke kompletnímu vybarvení naší tipovací tabulky kdo přežije. Stanice Fox dnes rozhodla o posledním seriálu, který zatím nevěděl s jistotou svůj osud. Přiznejme si ale, že se toto rozhodnutí dalo čekat.

Letošní midseason novinka Weird Loners končí po první sérii. Komedie s hvězdným obsazením v čele s Becki Newton a Zacharym Knightonem se nových epizod nedočká.

Není se čemu divit. O seriálu se od jeho objednání loni na jaře téměř vůbec nemluvilo, stanice Fox do něj nevynaložila žádné finance k propagaci. Když ho na konci března nasadila do programu, téměř nikdo si toho nevšiml. Pilotní epizoda získala rating pouze 0.7 a jen 1,9 milionu celkových diváků. Toto číslo v dalších týdnech mírně kleslo, dosud poslední díl skončil na výsledku 0.6 a 1,5 milionu diváků.

Když nepočítáme animáky, kterými je stanice proslulá, v jejím repertoáru zbývají nyní pouze půlhodinovky Brooklyn Nine-Nine, The Last Man on Earth, New Girl (Nová holka) . Pro příští sezónu má Fox objednané komedie Grandfathered, The Guide to Surviving Life a The Grinder.


Sledovali jste Weird Loners? Mrzí vás zrušení seriálu? Nebo to byla jen pouhá odpočinková výplň jarních večerů?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mik
před 132 týdny
seriál docela ptákovina, ale hrála v tom Becki Newton, tak to jediný mě...
Vxxx
před 132 týdny
Sleduju, ale nijak nezamrzí. Opravdu hrozná blbost. Ale upřímně jsem se...
janakulka
před 132 týdny
Pozrel som pilot + druhy diel a odpískal to. Ten seriál nepriniesol bohužial...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY