Facebook Twitter E-mail
11. května 2015

American Idol v příští sezóně končí!

Konec jedné éry přichází. Jedna z celosvětově nejúspěšnějších pěveckých reality shows vůbec, American Idol, se v příští sezóně rozloučí. Stanice Fox oznámila, že soutěž prodlužuje pro 15. sérii, která bude finální.

Naposledy se vrátí moderátor Ryan Seacrest, který byl u Idolu od prvního dne. Roli porotců si zopakují Jennifer Lopez, Keith Urban a Harry Connick Jr., kteří sedí v porotcovských křeslech poslední dva roky. Kromě klasické soutěže o nejlepšího zpěváka poslední série nabídne také pohled zpátky na uplynulá léta a přivede zpět bývalé soutěžící.

Z American Idol se v roce 2002 stal překvapivý letní hit. Americkým divákům byl poprvé představen producent Simon Cowell, který pomohl prorazit mnoha hudebním hvězdám, mezi které se řadí Kelly Clarkson, Carrie Underwood, Jennifer Hudson nebo One Direction.

Dlouhá léta byl Idol nejsledovanějším pořadem v televizi. Poslední tři sezóny ale docházelo k velkému poklesu sledovanosti. To mělo za následek ubrání prostoru v programu (letos jede Idol pouze jeden den v týdnu). Rozhodnutí o zrušení ukazuje sebevědomí stanice, která sází vše na skriptovou tvorbu. To se jí vyplatilo už v této sezóně, když se z letošních novinek Empire, Gotham a The Last Man on Earth staly hity.


Sledujete Idol? Jste překvapení, že se soutěž vůbec dočkala nějakého konečného data? Nebo jste mysleli, že poběží donekonečna? :-) Jste spokojení, že soutěž v přespříští sezóně nebude zabírat místo klasickým seriálům?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
před 132 týdny
No, tady docela čumím, čekal jsem tak 50 sérií :) Ztráta angažmá Lopez mě ale...
CZNeo
před 132 týdny
One Direction jsou výplodem Britského X-Factoru
ragelly
před 132 týdny
Já vím, ale pořád jsou výplodem Simona, ten rok v Británii měl na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY