Facebook Twitter E-mail
14. května 2015

X-Meni na Foxu přibírají režiséra filmu Hvězdy nám nepřály

Dění okolo připravovaného projektu stanice Fox ze současného X-Menovského universa začíná nabírat konkrétnější obrysy.

Nový mutantský seriál totiž získal režiséra, který přebere projekt pod svá křídla. Je jím Josh Boone režisér světoznámého filmového hitu The Fault In Our Stars (Hvězdy nám nepřály), adaptace stejnojmenného knižního bestselleru Johna Greena. Boone bude zastávat nejen pozici režiséra, ale i scenáristy, kam si k sobě přibral Knate Gwaltney. Seriál bude produkovat Simon Kinberg společně s Lauren Shuler Donner.

O obsazení zatím nepadlo ani slovo, ale o tom, o čem bude hraný seriál pojednávat, už ano. Seriál taky získal svůj název – The New Mutants. Podle Simona Kinberga seriál uvede na scénu zbrusu nové mutantí charaktery a otevře novou část x-menovského univerza. Přestože je toto univerzum komiksově začleněné do toho marvelovského, práva na hrané filmy a seriály má právě skupina Fox. Díky tomu stojí filmy o X-Menech a Wolverinovi mimo Marvel a jako takové se ho ani nesmí dotýkat – byť jen zmínkou. Nový seriál ale má být v podstatě spin-offem těchto filmů.

Jsme nadšení, že můžeme objevit tuto novou část X-Men universa, a jsme nadšení, že to je právě s Joshem, který se pro vyprávění o mladých lidech jedinečně hodí.

Josh Boone se do povědomí veřejnosti zapsal právě režií výše zmíněného filmového hitu. V současné době je velice zaměstnaným filmovým režisérem – pracuje na adaptaci knih Stephena Kinga The Stand a Lisey's Story. Také byl zmiňován v souvislosti s dalším rebootem spidermanovské značky poté, co se Marvel dohodl se Sony na sdílení práv na Spider-Mana. Dalším na jeho seznamu plánovaných filmů jsou The Vampire Chronicles, reboot romanticko-hororového filmu Interview with Vampire: The Vampire Chronicles z roku 1994. Je tedy zřejmé, že se The New Mutants nedočkáme dřív než za několik let.


Těšíte se na nový seriál? Nebo si myslíte, že se ho nikdy nedočkáme?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

havlik.jakub666
před 131 týdny
A nemá to být náhodou film?
Remi
před 131 týdny
Nejspíš to tak bude. Je to prezentovaný jako druhý spin-off X-menů (první byl...
ragelly
před 131 týdny
Těžko říct, ve zdrojovém článku je napsáno "series", ale třeba můžou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY