Facebook Twitter E-mail
15. května 2015

Simpsonovy opouští jeden z původních dabérů!

Před pár dny jsme vás informovali, že legendární žlutá rodinka Simpsonovi nás bude bavit ještě minimálně další dvě série. Fanoušci však budou muset přijmout jednu poměrně výraznou změnu.

Seriál totiž opouští jeden z původních dabérů. Na následujících sériích se již nebude podílet Harry Shearer, který má v repertoáru velké množství Springfieldských postav. Mezi nimi jsou například pan Burns, Ned Flanders, Waylon Smithers, Seymour Skinner, reverend Lovejoy nebo Lenny Leonard.

Simpsonovi se tedy budou muset obejít bez herce a komika, který na pořadu působil již od dob jeho začátků v Tracey Ullman Show. Právník Jamese L. Brookse (výkonného producenta) k tomuto napsal: „Seriál bude pokračovat dál. Harry nebude nadále součástí, přejeme mu to nejlepší.“ A podle Shearera na Twitteru, je hlavní důvodem jeho touha pracovat na jiných projektech: „Je to kvůli tomu, co jsme vždy chtěli: Svobodu pracovat na něčem jiném. Samozřejmě mu přeji to nejlepší.“

Později k tomu dodal Al Jean: „Harry Shearer obdržel stejnou nabídku, kterou zbytek obsazení přijal a rozhodl si ji nepřijmout. Přejeme mu jen to nejlepší a určitě se nechystáme zabíjet postavy jako pan Burns nebo Flanders. Prostě je přeobsadíme nejlepší možnou variantou.“

Není to poprvé, co se seriál dostal do smluvních sporů s obsazením. V roce 2011 se herci dohodli na snížení platů a například v roce 2004 kvůli jednáním o smlouvě dokonce herci přestali chodit na čtení scénáře. Zástupci televize k tomu zatím nevydali žádný komentář.


Co na odchod Shearera říkáte? Myslíte, že jeho postavy odstraní? Nebo najmou někoho nového, aby je namluvil v následujících sériích? Sledujete vlastně Simpsonovi v „originále“?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

fanynkaserialu01
před 127 týdny
Nemůžou už The Simpsons prostě normálně zrušit? Mě už nebaví se dávat na to,...
Thomm97
před 127 týdny
Já bych dal poslední sérii :) Tu bych vyšperkoval aby to důstojně končilo a...
Pajky
před 127 týdny
Já nevím, co všichni pořád proti Simpsonovým mají. Já je mám pořád rád...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY