Facebook Twitter E-mail
17. května 2015

Shadowhunters: Kdo byl obsazen do hlavních rolí?

Posledních pár měsíců vás průběžně informujeme o novinkách týkajících se nového seriálu Shadowhunters, který je založen na knižní sérii a filmu The Mortal Instruments. Minulý měsíc byla oznámena objednávka seriálu a od té doby se na internetu postupně objevují zprávy o castinzích.

Někteří z vás už si obsazení možná přečetli v profilu seriálu, ale přesto si v dnešním článku představíme herce, se kterými se budete v tomto novém dramatu setkávat.

Clary Fray

Hlavní roli v seriálu získala devatenáctiletá herečka Katherine McNamara, která se objevila ve filmech New Year's Eve (Šťastný Nový rok) a Maze Runner (Labyrint: Zkoušky ohněm). Pamatovat si ji můžete také ze seriálu Happyland. V Shadowhunters se zhostí role Clary, která se na své osmnácté narozeniny dozví, že není tou, kým si myslela. Pochází z dlouhé linie Lovců stínů, kteří loví démony. Když je unesena její matka Jocelyn, ocitne se Clary uprostřed světa démonů, ve kterém bude bojovat společně s tajemným Jacem a svým nejlepším kamarádem Simonem.

Jace Wayland

Do hlavní mužské role byl obsazen britský herec Dominic Sherwood, který si zahrál ve filmu Vampire Academy (Vampýrská akademie) a minisérii The Cut. Jeho postava Jace je jedním z nejlepších Lovců stínů. Je narcistický a velmi podmanivý. Jace však přišel o otce a zapřísahal se, že udělá vše proto, aby našel jeho vraha a pomstil tak jeho smrt. Tohle předsevzetí se stalo jeho životní misí.

Simon Lewis

Roli Claryina nejlepšího kamaráda Simona získal začínající herec Alberto Rosende. Simon je velmi inteligentní a určitým způsobem i pohledný mladík, který je přes den pilným studentem a během volných chvil se věnuje své kapele. Humor dokáže najít snad v každé situaci. Jeho oddanost i city ke Clary však budou testovány během boje na její epické cestě, kde jí bude stát po boku.

Isabelle Lightwood

Role Isabelle se zhostí kanadská herečka s mexickými kořeny Emeraude Toubia, která se proslavila zejména v soutěžích krásy a různých soutěžních pořadech. Její postava je jednou z Lovkyň stínů a stejně jako Jace, i Isabelle se za svůj vzhled vůbec stydět nemusí. Bič je její pravá ruka a dovede být stejně smrtící jako je její krása. Je to trénovaná bojovnice, kterou nezastaví ani vysoké podpatky. Její jediná slabost je vkus na muže – vždy si vybere někoho špatného.

Alec Lightwood

Aleca, staršího bratra Isabelle, si zahraje americký herec Matthew Daddario, kterého si můžete pamatovat z filmu Delivery Man (Pozdrav ze spermabanky). Alec je nejstarší z celé skupiny a svou roli bere velmi zodpovědně. Pečlivě dbá na to, aby byla vždy dodržena všechna pravidla. Trýzní ho však jeho láska k Jaceovi, který je jeho adoptivní bratr.

Luke Garroway

Roli Lukea Garrowaye získal herec Isaiah Mustafa, který si zahrál například v seriálech Chuck, Charlie's Angels (Charlieho andílci) nebo Nikita. Jeho postava v Shadowhunters je newyorský detektiv, který pracuje na sérii „démonických“ případů. Chová silné city k Jocelyn a vůči Clary je velmi ochranářský, je pro něj jako dcera. Sám však skrývá nějaká tajemství. Kdysi byl silným a mocným Lovcem stínů, avšak mnohé se změnilo. Nyní je tím, čím nikdy být nechtěl – vůdcem vlčí smečky.

Valentine Morgenstern

Do role záporáka Valentinea byl obsazen kanadský herec Alan Van Sprang, kterého můžete znát ze seriálu Reign, kde vystupuje jako král Henry II. Jeho postava Valentine je chytrý, vypočítavý a nebezpečně pohledný Lovec stínů, který oplývá ohromnou mocí. Jeho klid a sebevědomí mu umožňuje kontrolu nad svými následovníky. Valentine se nebojí jít přes mrtvoly, aby získal to, po čem touží.

Magnus Bane

Jako Magnus Bane se bude objevovat herec Harry Shum Jr., který se do povědomí diváků zapsal zejména svou rolí v seriálu Glee. Magnus je vrchní čaroděj Brooklynu. Vypadá sice, že mu jen něco málo přes dvacet, avšak ve skutečnosti je starý stovky let. Má velmi excentrický styl, je vypočítavý a své karty si drží těsně u těla. Díky svému věku je velmi moudrý a před ostatními se má na pozoru.


Jak se vám líbí obsazení? Jste spokojeni s výběrem herců? Přijdou vám tyhle volby lepší než filmové obsazení?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

barun.chromkova
před 130 týdny
Mě osobně teda nový Valentýn přijde fajn :-). Znám ho z Reign a role...
Klik
před 130 týdny
Mne napríklad Valentine neoslovil ani Alec tak som zvedavá ako to bude vlastne...
ševča
před 123 týdny
Zdá se to jen mně, nebo skoro všichni ti herci jsou takové levnější verze těch...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY