Facebook Twitter E-mail
22. května 2015

Bitten se vrátí se třetí řadou!

Dobré zprávy dnes přinášíme všem fanouškům kanadského fantasy seriálu Bitten. Stanice Space potvrdila, že se drama vrátí v příštím roce se svou třetí sérií!

Rozhodnutí o prodloužení není vůbec překvapivé. Na Space je Bitten nejsledovanějším původním seriálem vůbec. V nové sérii se vrátí Laura Vandervoort (Elena), Greyston Holt (Clayton), Greg Bryk (Jeremy), Steve Lund (Nick), Genelle Williams (Rachel).

„Bitten je pro stanici Space opravdovým úspěchem,“ uvedla v oficiálním vyjádření Tracey Pearce, viceprezidentka společnosti Bell Media. „Je velmi uspokojivé sledovat, jak si seriál buduje tak vášnivou a oddanou mezinárodní fanouškovskou základnu. Gratulace patří hercům, štábu a našim partnerům, kteří seriál produkují. Těšíme se na další sezónu tohoto vražedně dobrého seriálu.“

Seriál vypráví příběh Eleny, která se snaží utéct ze světa, jehož součástí nikdy nechtěla být. Opouští svou smečku a uniká do nového města, kde pracuje jako fotografka a skrývá svou vlkodlačí stránku před svým přítelem. Nicméně když se začnou objevovat mrtvá těla, vrátí se do Stonehavenu, kde se nezastaví před ničím, aby uchránila svou smečku.

Seriál je adaptací románů Kelley Armstrongové. Očekává se, že stanice Syfy, která seriál aktuálně vysílá v USA, odkoupí také práva na třetí řadu.


Sledujete Bitten? Máte radost, že se seriál vrátí i v příštím roce? Zaslouží si prodloužení?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 125 týdny
Jelikož znám knihy, z kterých to vychází, tak jsem tak nějak věděla, co...
vladino32
před 125 týdny
nesmierne potesilo :)
LadyD
před 125 týdny
Výborně, výborně .... jsem velmi zvědavá, konec druhý série zůstal dokonale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY