Facebook Twitter E-mail
6. června 2015

FX objednává The Bastard Executioner

Kabelovka FX pokračuje ve spolupráci s Kurtem Sutterem, tvůrcem úspěšného motorkářského seriálu Sons of Anarchy (Zákon gangu). Oznámila, že jeho vyvíjený pilot The Bastard Executioner dostává objednávku na seriál. První řada bude obsahovat 10 epizod.

Novinka přichází jen pár dní poté, co byl ve Walesu dotočen pilot. Produkce bude dále pokračovat v létě.

Dobové drama The Bastard Executioner vypráví příběh válečného rytíře, který bojuje ve službách krále Eduarda I. Hrdinu tíží všechny vraždy a další nepřízně války, rozhodne se proto navždy odložit svůj meč. Když se ale znovu setká s násilím, je nucet vzít do rukou ten nejkrvavější meč ze všech.

„Od jeho významných počinů v The Shield až po epickou sérii Sons of Anarchy, Kurt byl vždy jedním z největších vizionářů naší stanice. Jsme moc rádi, že se dostane zpět do vysílání a naváže na nezpochybnitelný úspěch Sons,“ uvedl v oficiálním vyjádření výkonný ředitel stanice John Landgraf.

V hlavních rolích se objeví hvězdné obsazení – Lee Jones, Stephen Moyer, Katey Sagal, sám Kurt Sutter, Flora Spencer-Longhurst, Sam Spruell, Darren Evans, Danny Sapani, Timothy V. Murphy, Sarah White, Sarah Sweeney, Elen Rhys a Ethan Griffiths. Hostovat v pilotu bude herec Matthew Rhys.

Nyní má stanice v záloze pouze jeden dramatický pilot – Snowfall od Johna Singletona.


Truchlili jste nad koncem Sons? Máte rádi práci Suttera? Zaujal vás námět nového seriálu?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ScaryX
před 128 týdny
Hezký, hezký. Už se těším, Kurt zatím nezklamal.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY