Facebook Twitter E-mail
27. května 2015

Netflix obnovuje další seriál!

Streamovací služba Netflix se pěkně rozrůstá. Nejen, že každou chvíli objednává nové původní seriály z vlastní dílny, ale těm stávajícím stále naděluje nové série. To je ten případ i nyní. Komedie Grace and Frankie, jejíž první série je online dostupná od 8. května, se vrátí v příštím roce s druhou sérií.

Grace a Frankie jsou odjakživa zapřísáhlé nepřítelkyně. Jejich životy jsou ale obráceny vzhůru nohama, když jim jejich manželé při společné večeři oznámí, že jsou do sebe zamilovaní a chtějí se vzít. Obě dámy, kterým je již přes 70 let, musí začít život odznova, a to ve velmi rušném 21. století. Člověk by řekl, že dámy budou chudinky, ovšem pravdou je, že oba manžele z jejich rozhodnutí nemůžeme vinit. Grace je sarkastická, sebestředná a vtíravá. Robert z ryzího srdce věří, že když ji opustí, bude Grace šťastnější. Frankie je trošku méně nepříjemná a její manžel Sol ji miluje, jen ne tím potřebný způsobem. Frankie je hodně uvolněná a vždy dobře naladěná, i když po překvapivé novince ji začne sžírat hořkost.

V hlavních rolích září Jane Fonda a Lily Tomlin, u kterých se jedná o první společný projekt od roku 1980, kdy spolupracovaly na komedii 9 to 5. Herecké obsazení doplňuje Martin Sheen, Sam Waterston, June Diane Raphael, Ethan Embry, Brooklyn Decker, Baron Vaughn, Geoff Stults, Joe Morton, Barry Bostwick a Ernie Hudson.

Na Netflixu se tak všechna původní dramata a všechny komedie dočkají nových sérií. Na komediálním poli kromě Grace and Frankie má „stanice“ ještě Unbreakable Kimmy Schmidt, který odkoupila od NBC, a animák BoJack Horseman.


Zkusili jste Grace and Frankie? Je tato komedie vaším šálkem kávy? Jste rádi, že se dočká druhé řady?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 125 týdny
Grace and Frankie si to rozhodně zaslouží! :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY