Facebook Twitter E-mail
31. května 2015

Castle: Se seriálem se loučí jedna z hlavních postav

Nad prodloužením seriálu Castle (Castle na zabití) visel dlouhou dobu velký otazník. Nepřidávala tomu ani skutečnost, že všem hlavním hercům tento rok skončily smlouvy a o podepsání nových žádné zprávy nebyly. Nakonec jako první přišlo oznámení, že herec Nathan Fillion, představitel Castla, se k seriálu upsal na další rok. Tím pro fanoušky svitla naděje, že by se nové série nakonec dočkat mohli. Naděje se stala skutečností, když stanice ABC na začátku května oznámila, že se Castle na podzim vrátí s osmou sérií.

Fanoušci si však ještě oddychnout nemohli. Věděli sice, že se seriál v čele s Fillionem vrátí, ovšem Stana Katic, která v seriálu ztvárňuje postavu Beckettové, v té době smlouvu o prodloužení ještě nepodepsala. Místo toho odcestovala do Chorvatska, kde se provdala za svého dlouholetého přítele Krise Brkljaca.

Změny se odehrávaly i v zákulisí seriálu. Bylo oznámeno, že tvůrce seriálu Andrew W. Marlowe společně se svou ženou Terri Miller a showrunnerem Davidem Amannem seriál opouští. O několik dní později byli novými showrunnery jmenováni scenáristé Terence Paul Winter a Alexi Hawley, kteří mají se seriálem bohaté zkušenosti. S nimi se poté Katic spojila, aby jí nastínili své plány na osmou sérii, čímž ji přesvědčili a i ona nakonec novou smlouvu na další rok podepsala.

Nyní však přichází další šok. Herečka Penny Johnson Jerald na svém Twitteru oznámila velmi šokující zprávu. Po čtyřech letech se musí se seriálem rozloučit, jelikož už se s kapitánem Gatesovou, kterou herečka ztvárnila, v nadcházející sérii nepočítá. Takto zní její vyjádření:

„Všem svým Castle fanouškům z celého světa s překvapením a lítostí oznamuji, že jsem se včera dozvěděla, že už nebudu součástí Castlovské rodiny. Děkuji za vaši podporu a lásku. PJJ“

S odchodem Gatesové má možná co do činění Beckettin výsledek zkoušky na kapitána. Z finále sedmé řady víme, že Beckettová excelovala a je tedy možné, že Gatesovou nahradí a zaujme její pozici jako nový kapitán 12. okrsku. Nic však není jisté, jelikož byla Beckettové zároveň nabídnuta možnost kandidovat na senátorku. Kterou cestou se noví showrunneři vydají se dozvíme na podzim, kdy bude mít osmá série svou premiéru.


Co říkáte na nové změny? Mrzí vás odchod kapitána Gatesové? Jakým směrem by se podle vás měla osmá série ubírat?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Martisek
před 124 týdny
Škoda Gatesová mi bude chybět. Před tímhle oznámením jsem měla ještě maličkou...
minion93
před 124 týdny
konečne som si na ňu zvykla a teraz toto :/ no uvidíéme čím prekvapí ďalšia...
Cristie
před 123 týdny
Já jsem si na ni nějak nezvykla, takže mi chybět nebude. Uvidíme, jak se to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY