Facebook Twitter E-mail
4. června 2015

Shadowhunters obsazuje Raphaela

Poslední týdny se nepřestávají čeřit vody ohledně očekávané chystané novinky stanice ABC Family – Shadowhunters. Nyní byl oznámen další casting, tentokrát byla obsazena role Raphaela.

Herec David Castro ztvární v chystané adaptaci právě tuto postavu. Raphael Santiago je bývalý vůdce newyorského místního upírského klanu. Co je ale hlavní, jde o stvořitele Simona Lewise (Alberto Rosende), nejlepšího kamaráda hrdinky Clary (Katherine McNamara).

Shadowhunters je televizní adaptace knižní série Mortal Instruments od autorky Cassandry Clare. Mladá dívka Clary Fray zjistí v den svých osmnáctých narozenin, že je hybridem člověka a anděla a jejím osudem je bojovat proti temným nadpřirozeným silám. Příběh byl v roce 2013 zfilmován pod názvem Moral Instruemnts: City of Bones.


Jak se vám zamlouvá nejnovější casting? Těšíte se na seriál?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY