Facebook Twitter E-mail
5. června 2015

Galaxy Quest jako seriál?

Komedie z devadesátých let Galaxy Quest se zřejmě dočká svého vlastního seriálu. Film, který je parodií na Star Trek a podobné kultovní sci-fi seriály, vypráví o tom, jak je několik slavných herců omylem transportováno do vesmírné lodi. Zde zjistí, že na nich závisí záchrana mimozemské civilizace.

Film produkovalo studio Paramount TV, kterému předělávání filmových děl do seriálové podoby není cizí (mimo jiné na podzim připravuje pilot k Minority Report). Na potenciálním seriálu Galaxy Quest budou pracovat stejní lidé jako na filmu. Scénáře se chopí Robert Gordon a režisérský post zaujme Dean Parisot. Produkovat bude Mark Johnson (Breaking Bad).

Galaxy Quest dokázal v celosvětových tržbách vydělat v roce 1999 dvojnásobek svého rozpočtu. Představil hvězdné herecké obsazení, kde nechyběli Tim Allen (Last Man Standing), Sigourney Weaver (Political Animals) a Alan Rickman. Svůj herecký debut si zde odbyl Justin Long (New Girl). Film si rychle získal fanoušky po celém světě a dostal označení kultovní snímek.


Dali byste seriálovému Galaxy Quest šanci?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Esgalnor
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Balthazar6
před 128 týdny
Diky
IrmaVep
před 128 týdny
Ohohóóó, nic by mě nepotěšilo víc!
Hurvi
před 128 týdny
Tak toto je fakt kultovka, ktorú som videl niekoľkokrát. Som zvedavý na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY