Facebook Twitter E-mail
7. června 2015

Constantine nový domov nenašel, je nadobro zrušen

Pokud ve vás stále ještě hořela jiskřička naděje, že Constantine přece jen najde domov jinde, pak vás bohužel musíme zklamat. Showrunner seriálu Daniel Cerone dnes smutně oznámil, že seriál zůstává zrušen, a že veškeré pokusy o jeho uchycení jinde nevyšly.

Se seriálem to nevypadalo nejrůžověji už několik týdnů po premiéře, když se stanice NBC rozhodla neobjednat plnou sérii. Na začátku května, pár dní před Upfronts, bylo oznámeno, že se Constantine s druhou sérií nevrátí, minimálně ne na NBC. Hned od té chvíle začalo produkční studio i sami tvůrci aktivně hledat pro Constantina nový domov.

Již v únoru se začalo spekulovat o tom, že by se mohl Constantine přesunout na Syfy, dost možná se změněným názvem Hellblazer. Tyto informace se však posléze ukázaly být nepravdivými. Po zrušení na NBC se pak začalo mluvit o tom, že by se tento slavný komiksový hrdina mohl uchytit na CW po boku Arrowa a Flashe . Tyto zprávy ale záhy ředitel stanice Mark Pedowitz vyvrátil.

Cerone napsal fanouškům zprávu o finálním konci seriálu, kterou nasdílel na svůj Twitter:

„Slíbil jsem, že se o novinky podělím, jakmile nějaké budou. Bohužel, tyto novinky nejsou příznivé. Herci i scenáristé seriálu dostávají propustku, jejich smlouvy se ruší. Studio se snažilo najít pro seriál nový domov, za což jsme mu navždy vděční, nicméně tyto snahy nikam nevedly. Omlouvám se, nemám více informací o tom, kam byl seriál nabízen. Můžu jen říct, že je skutečně u konce.“

Celou zprávu si můžete přečíst zde.


Doufali jste v pokračování seriálu? Mrzí vás, že už se s Constantinem dál setkávat nebudeme?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kareen
před 124 týdny
No já nevím, Constanina jsem neviděla (jen film a tam je to tedy ultracool),...
justynajohnson
před 124 týdny
Docela škoda,po druhém dílu jsem si tento seriál oblíbila
fandapcd
před 123 týdny
Škoda. Seriál se mi líbil.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY