Facebook Twitter E-mail
10. června 2015

24 hodin bez Jacka Bauera? Fox říká ano!

O pokračování 24 (24 hodin) se mluvilo už nějakou dobu. Nejprve se Kiefer Sutherland, hlavní hvězda seriálu, vyjádřil v tom smyslu, že chce za Jackem Baurem udělat tlustou čáru a jít ve své kariéře dál. Na TCA bylo v lednu oznámeno, že tvůrci by ve 24 rádi pokračovali, a to i bez Jacka Bauera. Nyní už bylo oficiálně potvrzeno, že se vyvíjí spin-off tohoto seriálu.

Děj by se měl točit okolo zcela nové postavy, šlo by opět o lovce teroristů okolo dvacítky, jak oznámil jeden ze scenáristů Howard Gordon na Critics Choice Television Awards. Účast Sutherlanda je v tomto ohledu dost nejasná, ale není vyvrácena možnost, že by se objevil jako hostující hvězda. Mladý lovec teroristů by pak pracoval po boku zkušenější ženy, nešlo by ale o Yvonne Strahovski v roli Kate Morganové, jak tomu bylo u minisérie 24: Live Another Day. I ta by se ovšem mohla objevit jako host. Role scenáristů a výkonných producentů se pak ujmou Manny Coto a Evan Katz.

Gordon při rozhovoru s Yahoo TV prozradil, že spin-off zachová koncept děje v reálném čase a bude pokračovat v tom, čím původní seriál tak vynikal.


Má podle vás smysl pokračovat v seriálu i bez Jacka Bauera?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Šín Martin
před 128 týdny
máš pravdu
24ron24
před 128 týdny
Presne tak Yvonne to zvládala veľmi dobre. A to mládě nebude mať tú charizmu,...
hrona
před 127 týdny
Já bych se bejt jima na to vybodl nějaké spin offy, bo pokračování jelikož lidi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY