Facebook Twitter E-mail
10. června 2015

Prima v létě představí Tři mušketýry

O tom, co české televize chystají na letošní léto, jsme vás informovali již před pár dny. Nyní stanice Prima tasí další velkou zbraň, kterou si tentokrát zapůjčila od britské stanice BBC One.

Prima v létě nabídne českým fanouškům oblíbený britský historický seriál The Musketeers (Tři mušketýři). Premiéra se uskuteční v pondělí 29. června.

Vysílání seriálu na českých televizích bylo jen otázkou času, když vezmeme v potaz to, že převážná část Mušketýrů se natáčí právě v České republice. V nejnovějším ztvárnění slavného románového příběhu od Alexandra Dumase st. září Luke Pasqualino jako d'Artagnan, Tom Bruke jako Athos, Howard Charles v roli Porthose a Santiago Cabrera jako představitel Aramise.

Mušketýři se v Británii začali vysílat v lednu 2014 a ihned se z nich stal velký hit. Netrvalo dlouho a seriál byl obnoven pro druhou řadu. Ta se na obrazovkách objevila letos na jaře; finále druhé série bylo odvysíláno koncem března.

Již v únoru navíc BBC One oznámila, že se fanoušci můžou těšit také na třetí sérii.

Prima prozatím neuvádí, zda plánuje v létě odvysílat pouze první řadu, nebo nabídne fanouškům i druhou sérii.


Jste rádi, že české televize nezapomínají ani na britskou populární tvorbu? Zkusíte Mušketýry s českým dabingem?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruskaJ
před 128 týdny
Jupí, skvělá zpráva, ty minulé novinky mě moc neoslovily.
LadyJ
před 128 týdny
The Musketeers mám na seznamu chci vidět. Minulou sezónu jsem se k nim...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY