Facebook Twitter E-mail
10. června 2015

Once Upon a Time: Nové castingy a povyšování

Premiéra páté řady pohádkového seriálu Once Upon a Time je sice ještě daleko, ovšem několik nových informací se začíná objevovat již nyní. Dobré zprávy máme zejména pro fanoušky Robina Hooda a Zeleny. Jejich představitelé, Sean Maguire a Rebecca Mader, byli povýšeni mezi hlavní postavy. Diváci se s nimi budou tedy setkávat i nadále. Minulou sérii se ukázalo, že Zelena s Robinem čeká dítě. Robin je však zamilovaný do Reginy (Lana Parrilla) a společně se rozhodli, že se své budoucnosti nevzdají a budou této překážce čelit společně.

Do seriálu zavítají i postavy nové. Zatím byly vypsány castingy na tři nové přírůstky, které se na podzim představí. Kromě Merlina, jehož dějová linka byla naťuknuta již předchozí sérii, se k seriálu přidají i Artuš a Guinevere.

Merlin
Jako Merlina si tvůrci seriálu představují Afroameričana mezi 30 – 40 lety s přirozeným britským přízvukem. Merlin je popisován jako muž, který na svůj věk oplývá významnou moudrostí a inteligencí. Je to člověk, který klade své povinnosti na první místo před své vlastní touhy, i když za to musí tvrdě zaplatit.

Artuš
Artuš je popisován jako dobrý a spravedlivý vládce. Ve skrytu duše je však mistrovským manipulátorem, který se upíná na svou nenávist. Je hluboce zamilován do Guinevere, avšak tato láska hraničí s pocitem nadvlády. Opět se hledá herec s britským přízvukem, mezi 35 – 40 lety.

Guinevere
Guinevere je tvrdohlavá královna, která se zamilovala do manželova nejvěrnějšího rytíře, okouzlujícího Lancelota (Sinqua Walls). Sama teď musí najít rovnováhu mezi vlastním štěstím a starostí o Lancelota. V roli si tvůrci představují Latinoameričanku mezi 25 – 35 lety.


Těšíte se na nové postavy? Máte návrhy, kteří herci by si nové posily mohli zahrát?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ejdam
před 127 týdny
Vzpomínám si, že ve 2.sérii se objevil Lancelot a ten byl taky černoch :D
kacka.irena
před 127 týdny
Těším se, těším A nevím, co máte proti černému Merlinovi. Ježíš byl taky...
kopernickak
před 127 týdny
Au - černý Merlin i Lancelot?! Nejsem vážně rasista, ale co je moc, to je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY