Facebook Twitter E-mail
10. června 2015

The Fosters přeobsadí jednu z hlavních postav

Varování: Článek obsahuje spoilery z čerstvě odvysílané premiéry třetí série.

Tento týden odstartovala třetí řada rodinného seriálu The Fosters, jehož návratu předcházel ve finále druhé série velký cliffhanger. Došlo totiž k autonehodě a otázník visel nad životy hned tří postav a nenarozeného dítěte. Tvůrci však měli pro fanoušky moc dobré zprávy. Všichni autonehodu naštěstí přežili, a tak se diváci s těmito postavami loučit nemuseli.

To samé však neplatí o hercích samotných. Ke konci druhé série oznámil herec Jake T. Austin, seriálový Jesus, že se chystá své účinkování ukončit. Jesus sice autonehodu přežil a následně se odstěhoval na internátní školu, ovšem tím jeho příběh nekončí. Scenáristé mají pro Jesuse plány do budoucna a nezastaví je ani odchod Austina. Rozhodli se, že postavu přeobsadí. Nového herce ještě nenašli, ale casting je v plném proudu.

Seriál se však bez Jesuse několik epizod dozajista obejde. Již v premiéře třetí série byly představeny nové zápletky, které zamíchaly životy většiny hlavních postav. Tím se tvůrcům naskytla spousta času k nalezení nového herce, který se v roli Jesuse v budoucích dílech představí.


Překvapilo vás, že se tvůrci chystají Jesuse přeobsadit? Jaký je váš názor na přeobsazování rolí? Byli byste radši, kdyby Jesuse ze seriálu odepsali?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Matuush
před 127 týdny
Raději postavu odeslat do věčného exilového vakua, než-li nahradit jiným...
vega
před 127 týdny
fuuha no tiez sa mi to nepaci.. a preco on chce v tom serialy skoncit tiez...
Cherry :-*
před 117 týdny
Tak jsem ho konečně viděla a jsem s ním spokojená. Ano, je to trochu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY