Facebook Twitter E-mail
10. června 2015

V Black Sails bude plachtit Černovous

Fanoušci seriálu Black Sails napjatě odpočítávají start nové sezóny. Ačkoliv ta je ještě spoustu měsíců daleko, už nyní se vynořily zprávy o jedné důležité nové postavě.

Kabelovka Starz oznámila, že se ve třetí řadě seriálu objeví postava Černovous (Blackbeard). Tu ztvární irský herec Ray Stevenson, který není v seriálovém světě žádným nováčkem. Již dříve zářil v seriálu Rome, v roce 2012 vdechl život postavě Isaaka v populárním Dexterovi.

Černovous neboli Edward Teach je jedním z nejznámějších pirátů historie. Nyní se vrací na scénu, aby srovnal určité nevyřízené účty. Nicméně během doby, co byl pryč, se mnoho změnilo. Černovous nyní bude muset nakřápnout ocelově pevná spojenectví a vytvořit nová, která mu pomůžou docílit nemožného.

Kromě informace o castingu vypustila stanice již v březnu spolu s finálovou epizodou druhé řady také speciální preview třetí sezóny, která se aktuálně natáčí:


Těšíte se na třetí sérii? Jste nadšení z Černovouse? Jak se vám zamlouvá jeho představitel?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY