Facebook Twitter E-mail
10. června 2015

Moderátoři Top Gearu v nové show na Netflixu?

Okolo Jeremyho Clarksona a Top Gearu bylo už od letošního března poměrně rušno. Zpráva o moderátorově suspendování ze strany BBC obletěla svět a rozbouřila všechny fanoušky tohoto motoristického seriálu. Nyní ovšem přichází další zpráva, podle které se trio Clarkson, May a Hammond opět sjednotí, tentokrát v novém pořadu na Netflixu.

Podle zdroje James May a Richard Hammond odmítli štědrou nabídku BBC zůstat v pořadu i bez Clarksona, která se vyšplhala až do výše 4 milionů liber (v přepočtu zhruba 150 milionů českých korun). Dvojice zjevně táhne s Clarksonem za jeden provaz a jedná spolu s výkonným producentem Top Gearu Andym Wilmanem o nové show na internetové streamovací službě Netflix.

Momentálně jsou tedy dvě varianty – přesun tria na Netflix s novým pořadem, nebo definitivní konec Top Gearu. Max s Hammondem totiž nechtějí trhat partu a na BBC už se nevrátí, ať už to s Netflixem vyjde, nebo ne.


Doufáte, že Netflix tohoto veterána zachrání?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 123 týdny
Já jen BBC přeju, aby jim s jejich novou verzí mega spadla sledovanost...
justynajohnson
před 122 týdny
Hlavně že drží spolu,byla by škoda o takové bezvadné trio přijít
DoktorX
před 122 týdny
BBC asi změní název pořadu, protože z Top Gear se stal Černej Petr a mají...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY