Facebook Twitter E-mail
10. června 2015

K Heroes: Reborn se připojují další tři původní Hrdinové

Již více než rok vás průběžně informujeme o castinzích, které se týkají nadcházející minisérie Heroes: Reborn. Spoustu fanoušků zajímají zejména osudy původních Hrdinů, aby věděli, na koho se mohou na podzim těšit. Definitivně se nevrátí Hayden Panettiere (Claire), Ali Larter (Niki/Jessica), Zachary Quinto (Syler) a Milo Ventimiglia (Peter). Svou účast naopak potvrdili Masi Oka (Hiro), Jack Coleman (Noah), Jimmy Jean-Louis (Haiťan) a Greg Grunberg (Matt). K těm se nyní přidává další trio původních.

Svou roli doktora Mohindera Sureshe si zopakuje herec Sendhil Ramamurthy. Ten od zrušení Hrdinů nezahálel a na televizní scéně se objevoval i nadále. Nejvíce se během té doby zviditelnil v seriálech Covert Affairs a Beauty and the Beast. Návrat hlásí i herečka Cristine Rose, která v seriálu ztvárnila Angelu Petrelli, matku Petera a Nathana (Adrian Pasdar). Ta dokáže ve svých snech vidět minulost i budoucnost a může dokonce vstupovat i do snů ostatních. Do třetice se v minisérii objeví herec Noah Gray-Cabey, seriálový Micah. Ten za ta léta poněkud povyrostl. Posuďte sami na fotce níže.

Představí se však i pár nováčků. Mezi prvními na seznamu byl samozřejmě herec Zachary Levi (Chuck), který si podle všeho v minisérii střihne roli záporáka. K němu se nyní přidávají dvě další jména. Prvním z nich je Dylan Bruce, který se do povědomí diváků zapsal zejména svou rolí v kanadském dramatu Orphan Black, kde ztvárnil Paula Dierdena. Bližší informace o jeho roli v Hrdinech však zatím zveřejněny nebyly. Druhým přírůstkem je herec Peter Mooney, který se objeví v několika epizodách. Ten se proslavil zejména v seriálu Rookie Blue jako strážník Nick Collins.


Potěšily vás zprávy o návratu původních herců? Těšíte se na nové postavy?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 128 týdny
chybí mi tam nějaký ženský
IcePrincess
před 128 týdny
O Micahovi se ví delší dobu, ale o Angele a Mohinderovi..<--- Mé...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY