Facebook Twitter E-mail
10. června 2015

Power poráží ostatní hity na Starz, dostává třetí řadu!

Další ze seriálů, o kterých u nás málokdo ví, ale v zahraničí se jim otevírá stále více dveří, se těší vzrůstajícímu zájmu televizních fanoušků. Kabelovka Starz oznámila, že se drama Power dočká v příštím roce již třetí série.

Zpráva přichází pouze pět dní poté, co se seriál vrátil na televizní obrazovky s druhou řadou. Premiérová epizoda opět trhala rekordy; získala pro seriál dosud největší počet diváků. V sobotu večer si Power zapnulo 1,4 milionu diváků, čímž si seriál získal prvenství za nejsledovanější start sezóny v rámci stanice (porazil tak např. SpartacaDa Vinciho nebo Black Sails). Epizoda si oproti loňskému startu polepšila o skvělých 209 procent a šla nahoru také o 31 procent oproti loňskému srpnovému finále. Během celého víkendu pak číslo narostlo na 3,6 milionu diváků, což je nejvyšší číslo sledovanosti u jakéhokoliv dílu v rámci všech seriálů stanice vůbec.

Výkonným producentem seriálu je rapper Curtis „50 Cent“ Jackson. Drama se točí okolo Jamese „Ghosta“ St. Patricka, zámožného majitele nočního klubu v New Yorku, který se stará o městskou elitu. Jeho snem je vybudovat si impérium, ovšem má to jeden háček – Ghost vede dvojí život. Když není v klubu, spolupracuje s nejvlivnějšími drogovými dealery ve městě. Jeho manželství, rodina i podnikání se nevědomky dostanou do ohrožení, když se Ghost rozhodne opustit kriminální život a stát se poctivým obchodníkem.


Zaregistrovali jste už tento seriál? Těší vás obnovení? Zaslouží si Power zmíněné rekordy? Nebo seriál plánujete do budoucna zařadit na watchlist?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 123 týdny
No mne práveže neprídu Power a Empire podobné. :P Empire som síce nevidel, ale...
lukascoolarik
před 123 týdny
Tak po zhlédnutí pilotu Poweru nechápu, jak jsem ho mohl srovnávat...
inekafe
před 123 týdny
Told you so. :)) Seriál je to dosť badass, určite sleduj ďalej, ak sa ti...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY