Facebook Twitter E-mail
11. června 2015

Scandal: Portia de Rossi se nikam nechystá!

Herečka Portia de Rossi se k seriálu Scandal přidala jako Elizabeth North během čtvrté série. Původně se měla objevit jen v několika epizodách, ale scenáristé se rozhodli, že si Elizabeth nechají a povýšili ji mezi hlavní postavy. Diváci se s ní tedy budou vídat i nadále během série páté. Tento krok se dal po událostech z finále čtvrté řady předpokládat. Nejenže je Elizabeth manažerkou kampaně první dámy, ve finále byla zvolena novou náčelnicí štábu prezidenta Granta.

„Cílem Elizabeth je podle mě blaho země. Je to vlastenec. Je opatrná. Opravdu jí záleží na její politické straně, chce ji udržet pohromadě a věří, že dělá správnou věc. A to z ní dělá tak komplexní postavu – skutečně věří tomu, že i když si občas zašpiní ruce, ve finále to bude pro dobro její země,“ uvedla samotná de Rossi.

Za uplynulé čtyři série není de Rossi první herečkou, která se dočkala povýšení. Předcházeli jí herci Bellamy Young (Mellie), Joshua Malina (David) a Scott Foley (Jake). Rozloučit se naopak museli diváci s Harrisonem, jehož představitel Columbus Short se začal potýkat s osobními problémy. Seriál po první sérii opustil i jeden z původních herců – Henry Ian Cusick, který si letos po letech v jedné z epizod zahostoval.


Oblíbili jste si postavu Elizabeth? Jste rádi, že byla Portia de Rossi povýšena?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY