Facebook Twitter E-mail
12. června 2015

The Vampire Diaries: Annie Wersching budeme vídat častěji

Informací k sedmé sérii The Vampire Diaries (Upíří deníky) zatím není mnoho, ale nově se objevila zpráva, že Lily Salvatorovou (Annie Wersching) v sedmé série určitě uvidíme. Tato zpráva není velikým překvapením vzhledem k jejímu znovushledání se svou „rodinou“, kterou se Kaiovi povedlo přivést zpátky.

Děsiví napůl upíři a napůl čarodějové tedy zamíchají děním v sedmé sérii. Bylo potvrzeno, že hereččina postava bude hrát v dějové linii sedmé série významnou roli, i když statusově nebyla povýšena na hlavní postavu.

Annie Wersching se poprvé objevila v závěru šesté řady, když se Bonnie snažila vrátit zpět. Damon pak Lily identifikoval jako svou matku, o které si společně se Stefanem mysleli, že je dávno mrtvá. V průběhu série jsme se dozvěděli, že svojí biologickou rodinu zavrhla a že se zajímá pouze o svojí novou přetvořenou rodinu. Zároveň je velice pravděpodobné, že jí uvidíme v akci s Enzem, kterého sama přeměnila.


Těšíte se na dějovou linku mámy Salvatorové? Přáli byste si, aby v seriálu vydržela déle a stala se jednou z hlavních postav?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
aisym
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Aldyska
před 122 týdny
Na jednej strane sa teším na Enza, ja ho proste zbožňujem, je to úžasná...
charlieh
před 122 týdny
Steroline je oficiálně nový hlavní pár seriálu (a pokud s nima budou...
Klik
před 122 týdny
Mne stačia Enzo a Kai :D Enzo je úplne super, len nech bude väčší badass ako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY