Facebook Twitter E-mail
13. června 2015

Oblíbenec z Fringe v roli táty Sherlocka

Herec John Noble našel svůj nový televizní domov. Stanice CBS oznámila, že se seriálový veterán ujme role Sherlockova otce v nadcházející sérii kriminálky Elementary (Jak prosté).

Táta ústředního hrdiny se ve čtvrté řadě zařadí mezi hlavní postavy. Již v předchozích řadách se o něm mluvilo, především o tom, jak hlasitě se ozýval během Sherlockovy první návštěvy rehabilitačního zařízení před třemi lety. Právě tento muž ho dal dohromady s Joan Watson, jeho pozdější parťačkou a přítelkyní.

Holmes starší se poprvé představí v premiérové epizodě čtvrté řady. Přijede do New Yorku, aby zde čelil důsledkům nejčerstvějšího průšvihu.

„Nemůžeme být více potěšení, že se John Noble rozhodl zhostit se této důležité role,“ uvedl v oficiálním vyjádření tvůrce seriálu Robert Doherty. „Již mnoho let jsme fanoušky jeho práce, především ve skvělém Fringe. Nemůžeme se dočkat, až stane po boku Jonnyho a Lucy. Bude to vzrušující série!“

Herec se v poslední době mihl v seriálech Sleepy Hollow a Forever. Na CBS se vrací poté, co zde již dříve hostoval v The Good Wife.


Těšíte se na novou řadu Elementary? Potěšil vás Noble v roli staršího Holmese?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 123 týdny
jako kamarádkou :D
Drunk_Queen
před 123 týdny
Jsem se lekla :D. Díky za odpověď.
nevermore
před 123 týdny
Je to Denethor, žejo? ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY