Facebook Twitter E-mail
14. června 2015

Hvězda z Arrowa přechází do Chicago Med

Chicago Med má pro své fanoušky samé dobré zprávy. Nejen že se seriál místo plánovaného uvedení v midseason představí již na podzim (více informací najdete zde). Ale také si postupně formuje velmi příjemné herecké obsazení.

Stanice NBC oznámila, že se k seriálu připojuje herec Colin Donnell. Informací o jeho postavě prozatím není mnoho, nicméně je jasné, že půjde o jednoho z hlavních hráčů. Zatím se však neví, jak do příběhu zapadne, jelikož se Donnell neobjevil v dubnové epizodě Chicago Fire, která sloužila jako pilot pro Chicago Med. Ať už se však představí jakkoliv, herec bude v seriálu zářit po boku Olivera Platta, S. Epathy Merkerson, Laurie Holden, Nicka Gehlfusse a Yayi DaCosty.

Seriál je popisován jako emotivní vzrušující jízda skrze každodenní chaos jedné z nejrušnějších nemocnic města. V čele stojí skupina doktorů, která situaci neustále drží pod kontrolou. Lékaři se zaobírají těmi nejzvláštnějšími případy. Rozžhavují se a zase uhasínají vzrušující aférky, to vše na pozadí neustálého chaosu pohotovosti. Samozřejmě občas do nemocnice zavítají i známé tváře z hasičského či policejního sboru.

Herec seriálovým fanouškům utkvěl v paměti především jako Tommy Merlyn v seriálu Arrow. V loňském roce se objevil jako stálá postava také v novinkce kabelovky Showtime s názvem The Affair.


Těšíte se na Chicago Med? Jste rádi za novou hlavní postavu? Mrzelo vás, když herec opustil Arrowa?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 123 týdny
Když jsem casting četla, tak si říkám, že už kvůli němu se na to musím podívat...
Lolla
před 123 týdny
Sleduju Chicago Fire i Chicag PD, takže Chicago Med bylo jasné, ale toto...
justynajohnson
před 123 týdny
Jéééé,to je paráda

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY