Facebook Twitter E-mail
15. června 2015

Jak dlouho tu s námi bude Poldark?

Oblíbili jste si britské hstorické drama Poldark? Pak pro vás máme dobré zprávy! Už dříve bylo oznámeno, že se seriál vrátí v příštím roce se druhou sérií. Hvězda seriálu, herec Aidan Turner, však věří, že druhá řada rozhodně neznamená konečnou.

Herec, který na sebe v seriálu vzal roli kapitána Rosse Poldarka, se v rozhovoru vyjádřil ohledně počtu sérií. „Nyní jde o populární show, za kterou všichni stojíme. Je těžké předpovídat, jak to bude dál. Pokud bude možnost pokračovat, knižní předloha má materiálu dost.“

K tomu poté dodal: „V první řadě jsme pokryli první dva romány s celkem dvanácti. Winston nám dal spoustu příběhů. Myslím, že celkem klidně můžeme natočit pět sérií.“

Poldark se představil na BBC One v březnu 2015, o měsíc později bylo oznámeno obnovení pro druhou řadu. Seriál je adaptací stejnojmenné populární knižní série od Winstona Grahama. Nové epizody se na televizních obrazovkách objeví v roce 2016.


Oblíbili jste si Poldarka? Dokážete si představit, že seriál poběží pět sezón? Má i v dalších letech stále co nabídnout?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Shadris
před 218 týdny
Nic jiného jsem ani neočekávala :) Trochu se bojím té páté sezóny, vzhledem...
ufonka
před 218 týdny
Byla bych moc ráda, kdyby tento seriál vydržel co nejdéle. Hodně jsem si ho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY