Facebook Twitter E-mail
19. června 2015

You're the Worst bere do party Collette Wolfe

Loňská komediální novinka You're the Worst se sice s druhou řadou vrátí nejspíš až na podzim, to ale nebrání průchodu novinek. Druhém pokračování tohoto bažanta stanice FX se přesune na sesterskou FXX. Nejnovějším přírůstkem seriálu je pak herečka Collette Wolfe.

Wolfe naposledy (ne)mohla zazářit v komedii Next Caller, která se v roce 2012 ještě před odvysíláním dočkala zrušení ze strany NBC. Vybaví si ji ale například fanoušci Cougar Town, Mad Men či amerického Kanclu. Do You're the Worst se přidá jakožto Dorothy Durwood, roztomilá a odvážná učitelka improvizace, která uvede Edgara (Desmin Borges) do světa komedie. Ona samotná má ovšem problém se v tomto luxusním, leč těžkém světě prosadit.

Kromě ní se v seriálu ve vedlejší roli objeví také Andy Buckley, který si v jedné z epizod zahraje Jimmyho (Chris Geere) agenta. Jak bylo zmíněno v úvodu, You're the Worst se vrátí někdy na podzim a přesune se na FXX. Přesné datum prozatím nebylo stanoveno.


Těšíte se na příchod Collette Wolfe do You're the Worst? Budete sledovat i druhou řadu seriálu?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 114 týdny
A co 100 questions?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY