Facebook Twitter E-mail
16. června 2015

Potkejte Doctora na festivalu!

Jste-li fanoušky Doktora Who a máte šanci se podívat do Londýna mezi 13. a 15. listopadem tohoto roku, potom neváhejte a vydejte se na oficiální Doctor Who Festival!

Budete mít šanci potkat jak současného Doktora – Petera Capaldiho, tak i tvůrce Stevena Moffata. Setkáte se s nejnovějšími monstry a spatříte lokace a rekvizity použité pro natáčení řad 9 a 10. Součástí festivalu bude i zákulisní show, obchod se suvenýry, workshop a šance vyfotit se s herci a členy štábu.

„Pokud pro vás není dost, mít světově nejoblíbenějšího Pána času zpět na obrazovkách každý týden (pro mě tedy není), potom festival Doctor Who v Londýně je to pravé. Já se tam v listopadu také objevím, abych se přidal k té zábavě, a pokud to bude alespoň trochu jako oslavy padesátého výročí, potom se připravte na totální mánii Pána času,“ poznamenal k tomu Capaldi. „Nemůžu uvěřit, že se chystáme vyzradit naše tajemství! Tohle je nejblíže, co se můžete dostat ke zjištění, co se děje na natáčení a jak se připravuje tahle magická show,“ dodal Moffat.

Tak si to shrneme. Kdy? 13. – 15. 2015. Kde? Londýn, výstaviště ExCeL. Lístky se začaly prodávat v pátek 5. června. Dospělí (standardní) za £65, děti za £30 a rodinný lístek za £165. Speciální vstupenka TARDIS bude zahrnovat brožuru, vstup do salonku, sedadla v předních řadách (na show) a tašku se suvenýry.

Peter Capaldi a Jenna Coleman se letos také poprvé objeví v San Diegu na Comic-Conu.

Doktor Who se vrátí na obrazovky tento podzim v dvoudílné premiéře The Magician's Ap­prentice a The Witch's Familiar.


Chystáte se na festival? Nebo by jste rádi, ale nemůžete?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 130 týdny
November je ještě daleko, ale když by to vyšlo, tak bych se nezlobil. Co ty D,...
Dadulinka
před 130 týdny
No, právě že už ne. Je to tak týden, co jsem se zase přestěhovala do té...
Pajky
před 130 týdny
Aha, aha :) Tak to se tam tedy nejspíš nepotkáme :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY