Facebook Twitter E-mail
15. června 2015

Grey's Anatomy nachází nového Dereka

Před pár dny se fanoušci seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové) dozvěděli, že se bude v Seattlu hledat nový doktor jako náhrada za odcházející Patricka Dempseyho. Dnes je na čase oznámit, že hledání je s největší pravděpodobností u konce. Bylo totiž potvrzeno jméno jednoho herce, který se k seriálu připojí na startu nové řady.

Tvůrčí tým měl pro obsazení nové role jasné požadavky. Hledal se herec, který už v seriálovém světě má „známé“ jméno a jeho věk se měl pohybovat mezi pozdní třicítkou až pozdní čtyřicítkou. Další požadavky byly prosté; měl být dobře vypadající, charismatický a také uvěřitelný v roli chirurga.

Ale nyní již konečně ke slibovanému jménu. K seriálu se připojí rodák z Nového Zélandu, herec Martin Henderson. Ten má na kontě například film Kruh nebo hlavní roli v australské verzi seriálu Secrets & Lies. Navíc už si zahrál i doktora, takže by neměl být problém s uvěřitelností. Nejzajímavější však je, že si ho zahrál v seriálu Off the Map, který vznikal pod taktovkou Shondalandu, producentské společnosti Shondy Rhimes.

Zástupce ABC potvrdil obsazení Hendersona, ale odmítl poskytnout další podrobnosti. To samozřejmě otevírá prostor pro spekulace, protože Henderson by se mohl vrátit jako Dr. Ben Keeton, kterého před lety právě v Off the Map ztvárnil.

Představení postavy Martina Hendersona bychom se měli dočkat v premiérové epizodě 12. řady, která je naplánována na čtvrtek 24. září.


Co na nového Dereka říkáte? Myslíte, že si zopakuje postavu z předchozího seriálu nebo mu tvůrci vymyslí úplné nový příběh?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nerya
před 126 týdny
Mám pocit, že ak to čím skôr neukončia, tak vo finálnej časti nebude nikto...
Maarti
před 126 týdny
:D někdo měl dobrej tip, ale nevěřil tomu! :D Aspoň pro mě z něj...
LuciaG
před 126 týdny
Tak zrovna jeho som tipovala. Typovo je podobný ako Patrick Dempsey, takže si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY