Facebook Twitter E-mail
16. června 2015

Fuller House: Kdo se přidává k obsazení?

Před dvěma měsíci byla oficiálně oznámena objednávka sitcomu Fuller House, který je spin-offem americké klasiky Full House (Plný dům). Bylo potvrzeno, že se děj bude točit kolem nejstarší z dcer Tannerových, D.J. (Candace Cameron Bure), jejích dětí, mladší sestry Stephanie (Jodie Sweetin) a nejlepší kamarádky Kimmy (Andrea Barber). John Stamos, který bude plnit funkci výkonného producenta, si v seriálu zahostuje a opráší tak svou roli strýčka Jesseho.

Od té doby svou účast v seriálu potvrdili i další z původních herců. Fanoušci se mohou těšit na hlavu rodiny, Dannyho Tannera v podání Boba Sageta, Joeyho (Dave Coulier) a tetu Becky (Lori Loughlin). Mary-Kate a Ashley Olsen, které role malé Michelle proslavila, se ve spin-offu neobjeví.

Zato se objeví postavy nové, které prozatím obsazeny nebyly. Danny si za uplynulá léta našel novou manželku, která je o poznání mladší než on. Jmenuje se Teri a je to 40letá Afroameričanka, která je velmi atraktivní, temperamentní a mladická. Dannyho zbožňuje a své emoce bude rozhodně dávat najevo i na veřejnosti. A stejně vášnivý bude i Fernando, bývalý manžel Kimmy. A právě jeho vášeň pro opačné pohlaví ho stála manželství. Navzdory tomu je vytrvalý a snaží se dát s Kimmy opět dohromady. S jejich dcerou Ramonou má velmi blízký vztah.

Ramona je dívka mezi 12–13 lety, která plně přijímá své latinskoamerické kořeny a považuje soužití s Tannerovými za ubohost. Je chytrá, ale škola ji nebaví. Mezi její zájmy naopak patří kluci, móda, popularita, sociální sítě a neustálé focení. Skoro jako její matka. Až na tu chytrost.

Jesse Daniel (přezdívaný JD) je 12–13letý syn DJ, který je lamačem dívčích srdcí. Svého tátu zbožňoval a s jeho smrtí se těžko vyrovnává. Proto si často zadělává na problémy. DJ se z něj snaží udělat lepšího člověka, JDho však štve, že ho neustále nutí do čtení a práce pro charitu. Její plán moc nefunguje. JD je stejně jako Jesse hudebníkem se slabostí pro kola/motorky. Jeho zhruba sedmiletý bratr Max je naopak celý děda Danny, co se týče jeho OCD. Pyšní se tím, že má v pokoji vždy uklizeno, tričko poctivě zakasané a postel dokonale ustlanou. Umí to s počítači, ale sportovní aktivity jdou mimo něj. Vzhlíží ke svému bratrovi a neustále se snaží získat jeho uznání.

Celá první série, skládající se ze třinácti epizod, bude mít premiéru v příštím roce na Netflixu.


Jste fanoušky sitcomu Full House? Máte v plánu sledovat jeho spin-off? Potěšil vás návrat původních postav? Těšíte se na postavy nové?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Alyssun
před 174 týdny
To teda... Z dalšího skvělého sitcomu 90. let udělají multikulturní srajdu......
justynajohnson
před 174 týdny
Ježkovi voči....neuvěřitelné,koho toto napadlo musel si dát pěknou ránu do hlavy
IcePrincess
před 171 týdny
Michelle hrály dvě herečky a ani jedna není schopná se tam objevit. Ubohost....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY