Facebook Twitter E-mail
16. června 2015

The X Factor: Představujeme porotu v novém složení!

Na podzim ve Velké Británii odstartuje již 12. série populární show The X Factor, se kterou přichází velké změny. První z nich je změna moderátora. Od čtvrté série X Factor moderoval charismatický Dermot O'Leary, který se nyní s touto pěveckou soutěží loučí. Nahradí ho dvojice Caroline Flack a Olly Murs, kterým X Factor rozhodně cizí není. Flack si během desáté série moderování vyzkoušela společně s O'Learym a Murs se během šestého ročníku umístil jako soutěžící na druhém místě, čímž odstartoval svou hudební kariéru.

A změny nastanou i ve složení poroty. Příznivci Simona Cowella a Cheryl Fernandez-Versini si mohou oddechnout. Oba dva do svých křesel usednou i v letošním ročníku. Po celých jedenácti letech se však diváci musí rozloučit s veteránem Louisem Walshem, který X Factor opouští. Nezdrží se ani Mel B, která čtveřici doplňovala minulý rok. A kdo tedy zbylá dvě místa obsadí? Těšit se můžete na zpěvačku Ritu Oru a moderátora Nicka Grimshawa.

Popová hvězda Rita Ora si porotcování v X Factoru vyzkoušela během deváté série jako hostující porotkyně. Na hudební scénu prorazila v roce 2012, kdy se dočkala svého prvního #1 singlu. Stejně tak i její debutové album se umístilo na první příčce.

„Z návratu do X Factoru jsem nadšená – v roce 2012 jsem se skvěle bavila. Nemohu se dočkat až na této cestě najdeme nějaké talentované zpěváky. Teď bude v čele nová generace,“ uvedla Ora.

Nick Grimshow je jakožto moderátor Breakfast Show na BBC Radio 1 jedním z nejuznávanějších DJ v rádiu. Je tedy velkým nadšencem hudby, čímž do soutěže přispěje svým čerstvým nadhledem a pomůže najít novou hudební senzaci.

„X Factor miluji a koukám na něj pravidelně už od jeho počátku, takže jsem nadšený z toho, že budu jeho součástí. Hudba je má práce i vášeň a moc se těším na to až uvidím, jaké nové talenty letos objevíme,“ sdělil Grimshaw.

Cheryl Fernandez-Versini se letos vrací již popáté. Je jedinou britskou zpěvačkou, jejichž pět sólo desek se v Británii umístilo na prvním místě. Je jednou z nejúspěšnějších zpěvaček v zemi. Za dob Girls Aloud se dočkala dvaceti singlů v TOP 10, čtyř #1 hitů a pěti platinových desek, plus jednoho ocenění BRIT. Nadcházející sérii komentovala následovně:

„Takhle jsem se naposledy těšila, když jsem byla v X Factoru prvním rokem. Společně s Ritou a Grimmym a několika změnami ve formátu se teď můžeme soustředit na to, co nám jde nejlépe: hledání talentu a tvorbu hvězd. Nemůžu se dočkat až začneme!“

Simon Cowell, který byl mentorem loňského vítěze, poskytl tento komentář:

„Chvíli to trvalo! A jsem rád, že už můžu potvrdit složení letošní poroty. Kombinace Nicka, Cheryl a Rity bude zábavná. Všichni tři do soutěže přináší nadšení a vášeň k hudbě. Zřejmě jsem si trochu zavařil, ale občas to šílenství musí člověk skousnout, abychom našli svou hvězdu.“


Budete sledovat další ročník X Factoru? Co říkáte na změnu moderátora? Jak se vám líbí nové složení poroty?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 126 týdny
Alespoň že to bylo na jeho žádost, ne nějaká nucená změna, takhle jim to...
Gabik.029
před 126 týdny
To je pravda, navíc by byli blázni, kdyby ho vyhodili sami :D To je, navíc se...
ragelly
před 126 týdny
Toho mi ani nepřipomínej :D Stejná hrůza jako ten první moderátor, už nevím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY