Facebook Twitter E-mail
16. června 2015

Penny Dreadful bude strašit i potřetí!

Kabelovka Showtime dnes oznámila, že svému hororovému klenotu Penny Dreadful objednává třetí sérii! Drama se vrátí s devíti novými epizodami v příštím roce.

Radostnou zprávu fanouškům dnes oznámil David Nevins, ředitel společnosti Showtime Networks Inc. Fanoušci se opět můžou těšit na návrat hereckých hvězd, mezi kterými nechybí Josh Hartnett, Timothy Dalton a Eva Green. Seriál v koprodukci s britskou stanicí Sky Atlantic bude novou řadu natáčet opět v Dublinu v Irsku, stejně jako tomu bylo u předešlých dvou sérií.

„Neskutečně skvělé psaní Johna Logana a úžasně talentované herecké obsazení stále lákají vášnivé mezinárodní publikum do nadupaného světa Penny Dreadful. Spolu s našimi partnery ve Sky Atlantic jsme velmi potěšeni, že můžeme sledovat, co nám John se svým týmem nabídne ve třetí řadě,“ uvedl Nevins v tiskové zprávě.

Penny Dreadful aktuálně na Showtime vysílá svou druhou řadu. Finále sezóny je naplánováno na 5. července.


Sledujete Penny Dreadful? Těší vás návrat seriálu v příštím roce?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mammon23
před 126 týdny
No konečně nějaká dobrá zpráva až na ty díly 8,10,9 to je na palici :-)
_karel_
před 126 týdny
Dobře, ty. :-)
creasy70
před 126 týdny
Naprosto úžasná zpráva (teda pro mě)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY