Facebook Twitter E-mail
17. června 2015

Seriály CW 2015/16: Počty epizod

Stanice CW nabídla svým fanouškům další střípek informací, který jim má pomoct přežít dlouhé léto čekání návratu jejich oblíbených seriálů. Oznámila, kolika epizod se v následující sezóně seriály dočkají.

V následujícím seznamu nejsou žádná velká překvapení. Stanice s ničím neriskuje a drží se osvědčených klasik, které opět dostaly plnou sezónní objednávku na 22/23 epizod. Novinky mají prozatím v plánu klasických 13 dílů.

Taktéž 13 epizod se dočká iZombie a The 100, u obou se o tomto čísle spekulovalo již dříve, nyní ho stanice pouze potvrdila.

Legends of Tomorrow je sázka na jistotu. Seriál sice poběží až v midseason, nicméně bude mít nadupanou sérii, která má oproti typickým 13 dílům tři epizody k dobru.

Prozatím není známo, kolika dílů se dočká Jane the Virgin a Reign, který byl nově přesunut na páteční večery. Dá se však očekávat, že minimálně Království bude mít zkrácenou sezónu.

Aktualizováno: Prozatím stále není nic potvrzeno, nicméně kanadské produkční studio ACTRA Toronto, kde se seriál Reign natáčí, uvádí data natáčení třetí řady od 30. června do 2. prosince, což naznačuje zkrácenou řadu. Pro srovnání: Druhá řada (22 epizod) se zde natáčela od července 2014 do dubna 2015.

Seriál Počet epizod Poznámka
Arrow 23  
Containment 13 midseason, novinka
Crazy Ex-Girlfriend 13 novinka
iZombie 13  
Jane the Virgin není známo  
Legends of Tomorrow 16 midseason, novinka
Reign (Království) není známo  
Supernatural (Lovci duchů) 23  
The 100 13 midseason
The Flash 23  
The Originals 22  
The Vampire Diaries (Upíří deníky) 22  

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu

Seriály CW 2015/16: Počty epizod (právě čteš)
Seriály CBS 2015/16: Počty epizod (18. 6. 2015)
Seriály ABC 2015/16: Počty epizod (18. 6. 2015)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

truelovevlasticka
před 156 týdny
supr článek ale co mě zklamalo je u seriálu The 13 dílu, bych jim dala...
truelovevlasticka
před 156 týdny
supr článek ale co mě zklamalo je u seriálu The 100 13 dílu, bych jim dala...
ragelly
před 156 týdny
Do článku doplněna aktualizace ohledně Reign.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY