Facebook Twitter E-mail
17. června 2015

Shledání ze Zlatých sedmdesátých na Netflixu

Dnešní novinka potěší hlavně fanoušky skvělého sitcomu That '70s Show (Zlatá sedmdesátá). Na Netflixu se chystá setkání herců z tohoto seriálu. A nepůjde jen o nějaké hostování u Laury Prepon, která momentálně září v dramatu Orange Is the New Black. Nepůjde dokonce ani o spin-off původního seriálu, což je v současné době velmi populární.

Netflix chystá zbrusu nový seriál, který nese název The Ranch. Bude to multikamerová komedie, kde se v hlavní roli objeví poloprofesionální fotbalová hvězda. Hrdina se vrací domů, aby pomohl svému bratrovi s chodem jejich rodinného ranče v Coloradu.

V hlavních rolích se představí Ashton Kutcher a Danny Masterson. Oba dva nastartovali své herecké kariéry právě ve Zlatých sedmdesátých, kde se Kutcher představil jako trochu jednodušší Kelso a Masterson si zahrál věčně zhuleného Hydea. Z televizních obrazovek se nevytratili ani po ukončení seriálu, Masterson byl tři roky k vidění v hlavní roli seriálu Men at Work (Muži sobě) a Kutcher přijal nelehký úkol nahradit Charlieho Sheen v seriálu Two and a Half Men (Dva a půl chlapa).

Nyní si oba pánové po letech zahrají znovu spolu a kdo ví, třeba je navštíví i další členové obsazení ze Zlatých sedmdesátých. Kutcher se objeví v roli oné sportovní hvězdy, Masterson si pak zahraje jeho bratra z ranče.

Seriál prozatím není oficiálně objednán, nicméně dle zdrojů je tato událost na spadnutí. Ve hře je objednávka na 20 epizod, které vyjdou ve dvou termínech během jednoho roku. Pro Netflix se tak jedná o nový systém vydávání svých seriálů, které dosud vypouštěl do oběhu ve třináctidílných řadách.

Role tvůrců náleží Donovi Reovi a Jimovi Pattersonovi. Oba dva již spolupracovali s Kutcherem u seriálu Dva a půl chlapa.


Co na nový seriál od Netflixu říkáte? Máte radost, že se na obrazovky vrátí dvojice Kutcher a Masterson?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IZFNP
před 122 týdny
Neviem o tom nič a predsa sa teším! Keby sa pridal ešte ktokoľvek...
Pajky
před 122 týdny
Jen houšť :) Sedmdesátky jsou boží, takže jestli to půjde pánům stejně a...
ševča
před 112 týdny
Dannyho můžu vidět vždycky. Navíc se podle mě neudrží a nechají se hodně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY