Facebook Twitter E-mail
18. června 2015

Ve Once Upon a Time se představí matka Rampelníka

Přípravy nadcházející páté série seriálu Once Upon a Time jsou již v plném proudu. Minulý týden jste se u nás mohli dočíst o castinzích na nové role, které byly vypsány. Těšit se můžete na Merlina, Artuše a Guinevere. Dnes se na seznam přidává ještě jedna postava.

Na začátku nové série se ve flashbacích představí Evanna, matka samotného Rampelníka (Robert Carlyle). O té se toho však doposud mnoho neví. Už byla pryč, když Rampelníka jeho bezohledný otec Malcolm (Stephen Lord) nechal na pospas starým pannám. Malcolm se poté objevil ve dvou epizodách třetí série. Vypadá to tedy, že se diváci dozví více z Rampelníkova dětství.

V roli neskutečně krásné Evanny si tvůrci představují herečku mezi 25 – 30 lety. Podmínkou je skotský přízvuk. Evanna je statečná, silná a plná sebevědomí. Občas první koná a až potom myslí, ale na rozdíl od syna to nedělá ze sobeckých důvodů. Její dobrosrdečnost představuje naopak úplný kontrast vůči Rampelníkově černé duši. V tomto případě zřejmě padlo jablko daleko od stromu.


Těšíte se na flashbacky s Evannou? Koho byste si v této roli představovali?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vuvicom
před 126 týdny
Už se těším :) Rumpelstiltskin (či Rampelník, ale v originálu to zní líp)...
justynajohnson
před 126 týdny
Třeba nám maminka řekne nějaké zajímavosti o synáčkovi a třeba bude díky...
Klik
před 126 týdny
Tak ja sa teším na túto sériu, Merlin a Artuš, Rumple mum, dark Emma...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY