Facebook Twitter E-mail
16. června 2008

Co budeme dělat každé letní pondělí

Tento průvodce by vám měl zjednodušit výběr a vyfiltrovat to nejlepší z nudných letních programů. Dnes se podíváme na zoubek pondělní prázdninové nabídce amerických TV.

Prázdninové pondělí je v Americe v komediálnějším duchu a tak kromě nového Middlemana a anglické „Call Girl“: https://www.serialzone.cz/…a-call-girl/ se v pondělí setkáme i s novou sérií populární „Trávy“: https://www.serialzone.cz/serial/trava/. V půlce července se pak vrátí oblíbené krimi seriály „Closer“: https://www.serialzone.cz/serial/closer/ a „Saving Grace“: https://www.serialzone.cz/…aving-grace/.

The Middleman

Wendy Watson je přijatá Middlemanem jako jeho nová parťačka. Middleman je mléko pijící téměř komiksový hrdina, který chrání lidstvo před nadpřirozenými silami, číhajícími na nás v temnotách.

V první epizodě (16. června) se Wendy s Middlemanem seznamuje ve chvíli, kdy jí zachráňuje z nepovedeného vědeckého experimentu. Protože se mu líbí, jak se o sebe dokáže sama postarat, tak jí nabídne místo své parťačky.

Toto ztřeštěné sci-fi akční dobrodružství budeme moci vídat každé pondělí na TV ABC.

Tráva a Secret Diary of a Call Girl

16. června se též konečně dočkáme 4. série skvělé komedie o drogové dealerce „Tráva“: https://www.serialzone.cz/serial/trava/. Showtime se tak pokusí navázat na tři předchozí úspěšné řady. Uvidíme, jestli se Nancy bude dařit bavit diváky i na cestách, protože po minulém finále je její odchod z Agresticu nevyhnutelný.

Ve stejný den jako Tráva na obrazovky televize Showtime zavítá dovoz z Anglie, a to seriál „Secret Diary of a Call Girl“: https://www.serialzone.cz/…a-call-girl/, což si ti z vás, kteří vládnou angličtinou jistě správně přeložili jako Tajný deník prostituky. Hannah alias Belle ovšem není jen tak obyčejná prostitutka. Je to jedna z těch luxusnějších a navíc vede dva zcela odlišné životy, aby svou profesi skryla před rodinou.

Closer a Saving Grace

V první čtvrtině našich prázdnin tedy 14. července se v pondělí začne na obrazovkách objevovat další řada oblíbeného kriminálního seriálu „Closer“: https://www.serialzone.cz/serial/closer/. Uvidíme, jak se detektivce Brendě Leigh Johnsonové povede v této řadě řešit zločiny v Los Angeleských ulicích.

Ve stejný den se na obrazovky vrátí i další úspěšný seriál, tentokrát televize TNT „Saving Grace“: https://www.serialzone.cz/…aving-grace/. Grace je detektivka, ale narozdíl od hlavní hrdinky Closera, to není žádný andílek, tedy alespoň do noci, kdy se jí zjeví po nehodě v opilosti Bůh a řekne jí, že by si svůj život měla dát do pořádku… TNT přijde s 2. řadou tohoto seriálu.

Další díly seriálu

Co budeme dělat každé letní pondělí (právě čteš)
Co budeme dělat každé letní úterý (17. 6. 2008)
Co budeme dělat o prázdninách ve středu a ve čtvrtek (19. 6. 2008)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

TSZZ
hodně dávno
Juchuchů,startuje nová řada Trávy:-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY