Facebook Twitter E-mail
19. června 2015

Střípky k druhé sérii Secrets & Lies

Finále první série seriálu Secrets & Lies (Tajnosti a lži) bylo sice odvysíláno teprve minulý měsíc, avšak tvůrci se už plně ponořili do příprav série druhé. Ta se bude opět skládat z deseti epizod, které budou mít premiéru začátkem příštího roku.

Svou roli z první série si zopakuje pouze herečka Juliette Lewis, která ztvárnila detektivku Cornellovou. Ostatní postavy ani jejich představitelé se už v seriálu objevovat nebudou, zato se mohou diváci těšit na postavy nové. Jednoho z nově příchozích si zahraje známý seriálový herec Michael Ealy.

Jeho postava se jmenuje Eric Warner, čerstvý novomanžel, který je dobře vzdělaný. Je také zákonným dědicem soukromé investiční firmy v Charlotte, která patří jeho rodině. Zatímco bude Eric na otcově večírku slavit jeho odchod do důchodu, Ericova manželka Kate skončí zavražděná. Eric se tak musí obrátit o pomoc na vyšetřovatelku Cornellovou, která se případu Katiny smrti ujme.

Americký herec Michael Ealy rozhodně není ve světě seriálů cizí. Letos ukončil své působení v dramatu The Following (Stoupenci zla), kde vystupoval jako sériový vrah Theo. Ve sci-fi Almost Human ztvárnil jednu z hlavních postav. Pamatovat si ho můžete také například z Common Law (Společná terapie), The Good Wife (Dobrá manželka), Californication nebo FlashForward (Vzpomínka na budoucnost).


Jste rádi, že byl seriál Secrets & Lies obnoven? Těšíte se na další sérii? Potěšilo vás obsazení Michaela Ealyho?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 121 týdny
Tak já nevím :) V Common Law se mi líbil (i když blonďák byl lepší),...
MountainLionet
před 121 týdny
Nedokážu si představit, jaký příběh by dokázal překonat ten z první série....
truelovevlasticka
před 121 týdny
já teda měla za to že 2 serie bude pokračování ....strašně jsem byla ráda za...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY