Facebook Twitter E-mail
22. června 2015

Jedna z hlavních postav opouští Nashville

Známé hudební městečko Nashville bude v příští sezóně chudší o jednu z hlavních postav. Bylo oznámeno, že herec Eric Close se ve třetí řadě nevrátí jako hlavní postava.

Úplně se však s Teddym loučit pravděpodobně nebudeme. I když hrdina ztrácí post hlavní postavy, nebylo potvrzeno, že by seriál opustil úplně. Asi tedy půjde pouze o omezení jeho příběhu a času stráveného před kamerou. Stanice zprávu odmítla potvrdit, ale dle zdroje jde o změnu v rámci tvůrčího záměru soustředit děj převážně na hudební byznys.

Na konci třetí série byl Teddy odveden v želízkách. Již od počátku seriálu se kolem něj točila samostatná politická dějová linka. Jeho série špatných rozhodnutí byla završena během jarního finále, když využil oficiálních financí k zaplacení eskortní pracovnice.

Pokud máte Erica rádi, můžete se na něj těšit již letos v létě, kdy si zopakuje roli právníka Travise Tannera v dramedy Suits (Kravaťáci).


Těšíte se na novou řadu Nashville? Mrzí vás, že se s Teddym už tak moc stýkat nebudeme?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

shenandoah
před 121 týdny
Už jsem se lekla. Naštěstí jen falešný poplach.
themacs
před 121 týdny
Tak, jeho dějová linka je už prakticky ukončena, jelikož byl zatčen, tak...
ševča
před 114 týdny
Už bylo načase.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY