Facebook Twitter E-mail
24. června 2015

HBO na podzim uvede nový seriál Mamon

V těchto dnech finišuje natáčení nového mysteriózního thrilleru Mamon, s kterým společnost HBO Europe pokračuje ve vlastní české hrané tvrobě. Šestidílný krimi seriál pod taktovkou režiséra Vladimíra Michálka vychází z úspěšného norského seriálu Mammon. Na televizních obrazovkách se česká verze objeví již letos v říjnu.

Hlavním hrdinou příběhu je novinář, který se zabývá kauzou kolem významného státem řízeného podniku. Při zajišťování podkladů ke vznikající reportáži narazí na kontroverzní informace týkající se jeho vlastního bratra, který je do skandálního případu osobně zapleten.

„HBO znovu rozšiřuje portfolio vlastní tvorby o nový žánr. Díky úspěšné spolupráci s tvůrci nabídneme divákům další seriál na zcela ojedinělé úrovni kvality. Těšíme se na říjnovou premiéru a věříme ve vlnu pozitivních reakcí. Mamon je skvělý a předplatitelé HBO jej opět budou moci sledovat i prostřednictvím aplikace HBO GO,“ uvedl Daniel Klička, oblastní manažer HBO Europe.

Maron se tak přidává k dalším českým dílům posledních let, které v seriálovém světě zanechaly svou stopu. Mezi ně patří cenami ověnčená minisérie Hořící keř, drama Terapie nebo romaitický Až po uši.


Co říkáte na nápad a popis obsahu novinky Mamon? Jaké máte dosavadní zkušenosti s českými seriály z dílny HBO? Dáte thrilleru šanci?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

xAmperx
před 121 týdny
Já to mám podobně.. Teaser jako takový je dobrý, ale jak jsem zaslechl...
LadyJ
před 121 týdny
Tak tohle ale není dabing, nýbrž originální hlasy těch herců. Souhlasím, že...
justynajohnson
před 121 týdny
Teaser je zajímavý a určitě mě nalákal

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY