25. 6. 2015

Seriálové osudy: Mr. Robot prodloužen!

Seriálové osudy: Mr. Robot prodloužen!

Kabelovka USA Network velmi věří své novince Mr. Robot. Včera v noci, několik hodin před samotnou oficiální premiérou seriálu, oznámila, že se drama vrátí v příštím roce s druhou sérií. Zároveň bylo zveřejněno, že nová řada bude obsahovat nejméně deset epizod.

Stanice se rozhodla pro obnovení poté, co si pilot online od konce května, kdy byl zveřejněn, pustilo (legálně) více než 2,6 miliionu lidí. První epizoda se také dočkala vřelého kritického přijetí a již vyhrála cenu publika na festivalu South By Soutwest a dostala se také do oficiálního výběru pro letošní Tribeca Film Festival.

„Od chvíle, kdy jsme si přečetli provokativní scénář Sama Esmaila, jsme věděli, že Mr. Robot bude výjimečný seriál, který se liší od všeho, co aktuálně v televizi běží,“ uvedl Chris McCumber ředitel stanice. „Ohlušující pozitivní vlna reakcí ze strany fanoušků a široký zájem o první epizodu jen zpevňuje naši důvěru v tento seriál. Jsme nadšeni, kam nás toto drama zavede ve druhé sérii.“

Mr. Robot je součástí plánu stanice, která se aktuálně snaží nalákat na své seriály mladší publikum. Hlavní postavou je Elliot, mladý programátor, který přes den pracuje jako inženýr počítačové ochrany, v noci se z něj však stává hacker. Elliot se ocitne na rozcestí když ho vyhledá tajemný vůdce hackerské skupiny. Chce pomoct zničit firmu, která Elliota zaměstnává, aby ji chránil.

Seriál je druhou novinkou stanice, která měla letos v létě premiéru. Lékařské drama Complications začalo minulý týden a během tří dnů jeho sledovanost vyšplhala na 2,8 milionu diváků.


Těší vás dnešní zpráva o obnovení? Už máte za sebou pilot? Jste se seriálem spokojení? O čem by mohla být druhá série?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
La.Volpe

La.Volpe

Dneska snad mrknu na pilot. Uvidím, jak budu stíhat. Btw. seriálové osudy - nová rubrika? :)
před 274 týdny
ragelly

ragelly

Jj, včera jsem se probudila před čtvrtou ráno a nešlo mi spát, tak jsem zase vymýšlela hovadiny :D...
před 274 týdny
Mescalamba

Mescalamba

No po prvním díle bych nesoudil nic, už dost věcí vypadalo "joo to bude dobrý" a ono nic. A nebo...
před 274 týdny
Další články k tématu