25. 6. 2015

Seriálové osudy: Transparent prodloužen!

Seriálové osudy: Transparent prodloužen!

Druhá série je ještě daleko v nedohlednu, nicméně dramatická komedie Transparent může být v klidu. Streamovací služba Amazon oznámila, že seriál prodlužuje pro třetí sérii.

Ve třetí sérii se fanoušci můžou těšit na návrat známých postav v podání herců Jeffreyho Tambora, Judith Light, Gaby Hoffmann, Amy Landecker a Jaye Duplasse. Tvůrkyně seriálu Jill Soloway nadále bude vykonávat také pozici showrunnerky.

„Jsem nadšená, že můžeme se světem sdílet další příběhy,“ uvedla Soloway. „Všichni jsme si Pfeffermanovy zamilovali, sledovali jsme je měnit se a dospívat. Nemůžu uvěřit tomu, jakou tvůrčí svobodu mi Amazon umožňuje. Nemůžu se dočkat, až odhalím, kam nás příběh dál zavede.“

Vítěz Zlatého glóbu teprve před několika dny začal natáčet druhou řadu. Datum její premiéry prozatím nebylo oznámeno, očekává se, že se seriál objeví na internetu na podzim letošního roku. Třetí řada si odbude svou premiéru v roce 2016.


Sledovali jste v loňském roce tuto novinku? Těšíte se už na další epizody? Jste rádi, že tento nevšední příběh jen tak neskončí?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu