Facebook Twitter E-mail
27. června 2015

James Frain bude škodit v Gothamu

I když je druhá řada oblíbeného Gothamu ještě daleko (premiéra byla stanovena na 21. září 2015), bylo nám alespoň prozrazeno jméno nového záporáka. Seriálový veterán James Frain se ujme role Thea Galavana. Jde o bratra Tabithy Galavan, která fanouškům DC Comicsů známá jako záporačka Tigress.

Theo je sexy miliardář podnikající v průmyslu, který se zrovna přistěhoval do města a Gotham je nadšený, že tak učinil. Jenže jeho filantropie zakrývá několik století starou pomstu, prostřednictvím které spolu s Tabithou, jíž je velmi oddaný, plánují zničit město.

Také samotná Tabitha už má svou tvář. Gotham do role obsadil herečku Jessicu Lucas. Tabitha je sexy a násilnická. Je opakem svého chladného a vypočítavého bratra, vozí se na smyslných požitcích.

James ani Jessica nejsou v seriálovém světě žádnými nováčky. Herec se v posledních letech objevil ve výraznější roli v seriálech Intruders, Grimm, The White Queen, The Cape, True Blood, The Tudors a mnoha dalších. Jessica si střihla hlavní role v seriálech Gracepoint, Cult, Friends with Benefits, Melrose Place a Edgemont.

Nyní nezbývá, než čekat na premiéru série. Zatím se můžeme těšit, jak příchod nových záporáků ovlivní ty staré.


Zaujal vás casting? Jaké další záporáky byste v seriálu rádi viděli?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY