Facebook Twitter E-mail
30. června 2015

Druhá řada Daredevila bude o konfliktu s Punisherem

Už od oznámení, že do druhé řady nového komiksového seriálu od Netflixu Daredevil zavítá Jon Bernthal v roli legendárního Punishera, začali fanoušci po celém světe spekulovat o tom, jak velkou roli vlastně sehraje. Marvel a showrunner seriálu Marco Ramirez nyní prozradili, že druhá série by mohla mít podtitul Daredevil vs. Punisher.

Hlavní dějovou linkou první řady byl vnitřní boj Matta Murdocka (Charlie Cox) a jeho slibu nezabíjet. Jenže Punisher je v podstatě sériový vrah vraždící zločince, čímž se stává protikladem k Daredevilovi. Půjde tedy spíše o filozofický rozkol než o snahu udělat z Punishera hlavního záporáka pro druhou sérii.

Postava Punishera byla poprvé představena ve 129. vydání komiksu Amazing Spider-Man z roku 1974 . Jde o alterego Franka Castlea, válečného veterána, jehož rodinu zabili organizovaní zločinci. V důsledku toho se pouští do války jednoho muže, při které využije mimo jiné vražd, mučení a únosů. Pro jeho neetické metody se tedy často dostával do sporů nejen s Daredevilem, ale i například se Spider-manem.

Na pokračování Daredevila si budeme muset počkat do roku 2016.


Jste na Punishera zvědaví? Těšíte se, až zkříží cestu s Daredevilem?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 122 týdny
Sice mám za sebou jen pár dílů, ale už teď je jasný, že Punisher je tisíckrát...
Drunk_Queen
před 122 týdny
Je druhá řada dobrá? :D
La.Volpe
před 122 týdny
Mě se líbí víc než první, a je tam fajn nové obsazení :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY