Facebook Twitter E-mail
30. června 2015

Kevin Spacey by se rád podíval do Bílého domu

Hvězda seriálu House of Cards, herec Kevin Spacey, vyvíjí spolu s komentátorkou politiky na Foxu a bývalou advokátkou Megyn Kelly nové drama situované do prostředí Bílého domu, které prozatím nese titul The Resident.

Spacey má spolu s kolegou Danem Brunettim vlastní produkční společnost s názvem Trigger Street Productions, která stojí za již zmíněným House of Cards či několika vysoce oceňovanými filmovými trháky. Právě tato společnost podepsala dohodu s televizními studii 20th Century Fox Television a Fox 21 Television Studios a vypadá to, že mají zaděláno na další slušný počin. Sám Brunetti i jednotlivá studia vyjádřili potěšení nad vzájemnou spoluprací.

Podle slov samotného Spaceyho se bude jednat o jakýsi hybrid House of Cards a Downton Abbey. Z prvního zmíněného se inspiruje především politickým prostředím, od Downton pak převezme myšlenku komplikovaných a propletených vztahů mezi jednotlivými společenskými vrstvami. V centru dění bude Bílý dům, konkrétně jeho zaměstnanci a samotná První rodina Spojených států amerických, jejichž vzájemné vztahy ovlivňují chod celé instituce v různých aspektech. Na politickou přesnost by pak měla dohlédnout právě komentátorka Megyn Kelly coby poradkyně a producentka v jednom. Jestli zastane některou z hlavních rolí sám Spacey, toť otázka.

Dostane-li toto nové drama celou sérii, připojí se ke spoustě dalším seriálům, které z nejrůznějších úhlů pohledu mapují chod politických institucí ve Washingtonu. Mezi tyto patří např. Veep, Madam Secretary, Scandal či novinka z produkce HBO The Brink.


Co říkáte, dali byste tomu šanci? A viděli byste rádi v hlavní roli Kevina Spaceyho?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 125 týdny
Souhlasím. Jen se obávám, že této tématiky už je na seriálové scéně přehršel....
ragelly
před 125 týdny
To mi zase nepřijde. Těch politických je stále ještě rozumné množství....
ševča
před 102 týdny
Proto by tam podle mě měly hlavní role obsadit nové tváře. Tím se to odliší....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY