Facebook Twitter E-mail
30. června 2015

Hádanka: Který oblíbený pár se rozejde?

Televizní podzimní šílení je ještě jedenáct týdnů daleko, nicméně už nyní můžeme spekulovat o další zlomyslnosti, kterou si na nás některý ze seriálových tvůrců přichystal.

Web TV Line opět přišel s novou hádankou, která se tentokrát týká seriálových párů. Dvojice nám důvěrně známých lidí čeká rozchod, který se stane jednou z nejvýraznějších událostí nadcházející sezóny, ne-li dokonce tou největší z nich.

Seriál, ve kterém dvojice vystupuje, je hit. Podle zdroje je dokonce možné, že rozchod tohoto páru bude skutečně definitivní – bez možnosti jakékoliv nápravy. Zmíněné duo je jednou z nejpopulárnějších romantických známostí současnosti. Jejich rozchod dost možná pozmění celkové vyznění/tón/ná­dech/atmosféru seriálu.

Samozřejmostí je, že konec zmíněného vztahu naštve hodně, hodně moc lidí. Na druhou stranu mnoho lidí tvrdí, že tomuto pomalu stárnoucímu seriálu neuškodí, když se otřese v základech a nabere tak nový dech.

Nápovědy:
1. Rozchod se uskuteční někdy z počátku sezóny, tedy na začátku podzimu.
2. Seriál, o kterém je řeč, se vysílá na některé ze stanic Velké pětky (ABC, CBS, CW, Fox, NBC).
3. Jde o hodinové drama.


Tak povídejte! Kdo má nápad? Kdo bude první správně tipující fanoušek? A kdyby se opravdu jednalo o pár, který vás napadl, mrzel by vás jejich rozchod? Nebo myslíte, že by to seriálu vdechlo nový život?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 111 týdny
Yep, ty narážky jsou nejlepší! :) Nebo když v Castlovi hrají herci...
Illyria
před 111 týdny
SPOILER » Ja v tom pripade nechapu, proc maji dalsi sezonu. To to nemohli...
Bellezza
před 111 týdny
Tiež ma to zaujalo,že rozchod môže byť definitívny a nejako tomu začínam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY